;

Friteze me ajer

(0 Vleresime)

7,990 Lekë

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Friteze me ajer Infinity. Dizenjuar per gatime te shendetshem me ajer te nxehte ne vend te vajit te nxehte. Perfekte per përgatitjen e një shumëllojshmëri ushqimesh te preferuara pa vaj si: patate, mish e shume te tjera. Ajer i nxehte qe shperndahet ne menyre te barabarte ne 360° duke mundesuar pjekje uniforme, ndertuar nga material i cili nuk ngjit ushqimin. Pergatisni ushqimet tuaja me 75% me pak yndyre se me pare. Teknologjia e ajrit gjithashtu do të parandalojë përhapjen e aromave. Nivel i rregullueshem i temperatures. Temperatura: deri ne 200°C. Kapaciteti: 2.5 liter. Fuqia: 1400 W. Dimensionet: 29 x 29 x 35 cm. Kohematesi: 30 minuta.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Friteze me ajer Infinity. Dizenjuar per gatime te shendetshem me ajer te nxehte ne vend te vajit te nxehte. Perfekte per përgatitjen e një shumëllojshmëri ushqimesh te preferuara pa vaj si: patate, mish e shume te tjera. Ajer i nxehte qe shperndahet ne menyre te barabarte ne 360° duke mundesuar pjekje uniforme, ndertuar nga material i cili nuk ngjit ushqimin. Pergatisni ushqimet tuaja me 75% me pak yndyre se me pare. Teknologjia e ajrit gjithashtu do të parandalojë përhapjen e aromave. Nivel i rregullueshem i temperatures. Temperatura: deri ne 200°C. Kapaciteti: 2.5 liter. Fuqia: 1400 W. Dimensionet: 29 x 29 x 35 cm. Kohematesi: 30 minuta.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.