;

Mbrojtese sapuni plastike

(0 Vleresime)

150 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese sapuni e cila ka material plastike,kjo mbajtese sapuni sherben per mbajtjen e sapunit te ngurte.Perbehet nga dy pjese ku pjesa e poshtme mund te kulloje.Eshte i papershkrueshem nga uji,Vjen me nje dizajn klasik me dy ngjyra te ndryshme.E disponueshme ne ngjyre portokalli,blu,e verdhe,bojeqiell.
Sasia
Raporto

Kodi: #113535

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese sapuni e cila ka material plastike,kjo mbajtese sapuni sherben per mbajtjen e sapunit te ngurte.Perbehet nga dy pjese ku pjesa e poshtme mund te kulloje.Eshte i papershkrueshem nga uji,Vjen me nje dizajn klasik me dy ngjyra te ndryshme.E disponueshme ne ngjyre portokalli,blu,e verdhe,bojeqiell.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.