;

Vazo dekoruese

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Kjo vazo vjen ne nje model teper te vecante qe mund te vendoset ne ambjentet e punes ose te shtepise.Me permasa:15x21cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #113534

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Vazo

Kontakt

Shperndaje

Kjo vazo vjen ne nje model teper te vecante qe mund te vendoset ne ambjentet e punes ose te shtepise.Me permasa:15x21cm.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.