;

Set per pastrim te qerpikeve

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set per pastrimin profesjonal te qerpikeve, Ky set i vjen ne ndihme gjithe estetisteve te cilat duhet qe te kene qerpiket e klienteve sa me te pastra per te vazhduar me mbushjen e tyre.Shkuma pastruese nuk le asnje papasterti tek qerpiket dhe vjen bashke me furcen e cila ndihmon ne krehjen e tyre.Mund ta perdorni dhe ne kushtet e shtepis per vajxat qe perdorin rimelin dhe ju duhet ti pastrojne qerpiket ne menyre perfekte.Shishja vjen me kapacitet 60ml.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set per pastrimin profesjonal te qerpikeve, Ky set i vjen ne ndihme gjithe estetisteve te cilat duhet qe te kene qerpiket e klienteve sa me te pastra per te vazhduar me mbushjen e tyre.Shkuma pastruese nuk le asnje papasterti tek qerpiket dhe vjen bashke me furcen e cila ndihmon ne krehjen e tyre.Mund ta perdorni dhe ne kushtet e shtepis per vajxat qe perdorin rimelin dhe ju duhet ti pastrojne qerpiket ne menyre perfekte.Shishja vjen me kapacitet 60ml.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.