;

Vazo dekoruese

(0 Vleresime)

0 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Vazo dekoruese e cila vjen ne ngjyre te bardhe.Eshte nje model teper i vecante dhe i pershtatshem me cdo ambjent.Mund te vendosni lule per ti dhene nje pamje me te plote.Me permasa: 18.5x19.5cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #113539

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Vazo

Kontakt

Shperndaje

Vazo dekoruese e cila vjen ne ngjyre te bardhe.Eshte nje model teper i vecante dhe i pershtatshem me cdo ambjent.Mund te vendosni lule per ti dhene nje pamje me te plote.Me permasa: 18.5x19.5cm.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.