;

Ekspres + 100 Kapsula Dhurate

(1 Vleresime)

8,900 Lekë 19,900 Lekë (-55%)

Shitesi: Nova Home Gjendja: Ne Stok

  • Transporti: Tirane-150 Leke / Rrethe-250 Leke
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Transporti: Tirane-150 Leke / Rrethe-250 Leke

Nova Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.