;

Set per femije

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set per femijet e vegjel,i cili perfshin nje shall dhe nje kapuc per vajzat e vogla dhe per djemte.Ka nje material teper te plote,te bute,dhe te rehatshem me cope brenda.Mban ngrohte femijet tuaj ne keto dite te ftohta te dimrit.Seti vjen ne ngjyra te ndryshme me motive te ndryshme kafshesh per tu pershtatur me shijet e femijeve tuaj.E disponueshme ne ngjyre:lejla,roze,e verdhe,mustard,gri dhe blu.Te pershtatshme per moshen 2-6 vjec.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set per femijet e vegjel,i cili perfshin nje shall dhe nje kapuc per vajzat e vogla dhe per djemte.Ka nje material teper te plote,te bute,dhe te rehatshem me cope brenda.Mban ngrohte femijet tuaj ne keto dite te ftohta te dimrit.Seti vjen ne ngjyra te ndryshme me motive te ndryshme kafshesh per tu pershtatur me shijet e femijeve tuaj.E disponueshme ne ngjyre:lejla,roze,e verdhe,mustard,gri dhe blu.Te pershtatshme per moshen 2-6 vjec.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.