;

Cajnik qeramike

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Cajnik me material qeramike e cila mundeson berjen e cajit ose te kafes.me doreze mbajtese te levizshme.Rezistente ndaj temperatures.,Mund te servirni kafen ose cajin tuaj me kete ibrik te vecante me kapacitet:2.5L.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cajnik me material qeramike e cila mundeson berjen e cajit ose te kafes.me doreze mbajtese te levizshme.Rezistente ndaj temperatures.,Mund te servirni kafen ose cajin tuaj me kete ibrik te vecante me kapacitet:2.5L.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.