;

Mini Sharre Elektrike

(0 Vleresime)

3,490 Lekë 5,990 Lekë (-42%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mini sharre elektrike per prerje, kaq e lehte dhe praktike per tu perdorur.Perfekte per te pergatitur druret e oxhakut tuaj dhe jo vetem.Vjen e pajisur me zinxhir elektrik prej materiali celik inoksi teper cilesor. Me bateri te rikarikueshme 24 V qe perfshihet ne paketim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mini sharre elektrike per prerje, kaq e lehte dhe praktike per tu perdorur.Perfekte per te pergatitur druret e oxhakut tuaj dhe jo vetem.Vjen e pajisur me zinxhir elektrik prej materiali celik inoksi teper cilesor. Me bateri te rikarikueshme 24 V qe perfshihet ne paketim.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.