;

Ngjitese qerpikesh

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Ngjitese qerpikesh qe do tju ndihmoje per te ngjitur qerpiket qe deshironi te vendosni.Mund te vendoset gjithashtu dhe tek vetullat per ti dhene atyre formen e deshiruar.Mund te mbajne per ore te tera dhe vetullat tuaja do te qendrojne po njesoj,dhe qerpiket ne momentin e aplikimit te ngjitesit do te thahet per pak sekonda.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ngjitese qerpikesh qe do tju ndihmoje per te ngjitur qerpiket qe deshironi te vendosni.Mund te vendoset gjithashtu dhe tek vetullat per ti dhene atyre formen e deshiruar.Mund te mbajne per ore te tera dhe vetullat tuaja do te qendrojne po njesoj,dhe qerpiket ne momentin e aplikimit te ngjitesit do te thahet per pak sekonda.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.