;

Set Peshqiresh Per Tualet

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Seti i peshqireve vjen ne ngjyra te ndryshme dhe mund ti vendosni ne tualet per tharjen e duarve.Kane nje material te bute dhe jane teper komod per tu lare dhe pastruar.Seti permban 5 cope ndaj e keni me te thjeshte per ti pastruar sa here qe te doni duke e zevencuar menjehere me nje tjeter.Vijne me permasa:35x75cm.Te disponueshme ne ngjyre jeshile,ulliri,roze,blu,kafe.
Sasia
Raporto

Kodi: #113107

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tekstile, Peshqirë

Kontakt

Shperndaje

Seti i peshqireve vjen ne ngjyra te ndryshme dhe mund ti vendosni ne tualet per tharjen e duarve.Kane nje material te bute dhe jane teper komod per tu lare dhe pastruar.Seti permban 5 cope ndaj e keni me te thjeshte per ti pastruar sa here qe te doni duke e zevencuar menjehere me nje tjeter.Vijne me permasa:35x75cm.Te disponueshme ne ngjyre jeshile,ulliri,roze,blu,kafe.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.