;

Tymuese ne forme shisheje

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Tymuese ne formen e nje shisheje shampanje,eshte nje detaj teper i vecante qe mund te perdoret ne cdo event.I pershtatshem per ditelindje,fejesa,martesa,rast gezimi,gender reveal etj.E disponueshme ne ngjyre: roze,vishnje dhe gold.
Sasia
Raporto

Kodi: #113500

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Tymuese ne formen e nje shisheje shampanje,eshte nje detaj teper i vecante qe mund te perdoret ne cdo event.I pershtatshem per ditelindje,fejesa,martesa,rast gezimi,gender reveal etj.E disponueshme ne ngjyre: roze,vishnje dhe gold.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.