;

Unaze silikoni per mbajtjen e bojes microblanding

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Unaze silikoni per mbajtjen e bojes microblanding, E pershtatshme per cdo estetiste qe kryen rregullimin e vetulles.Ju ndihmon per te mbajtur bojes brenda,qe vendoset ne gisht.Nje mjet i domosdoshem per nje punim sa me te thjeshte fhe praktik.Mund te mbahet e hapur gjate procesit te punes ose te mbahet e mbyllur ne momentin kur nuk ju nevojitet.E disponueshme ne ngjyre te bardhe dhe te verdhe.Pakoja ka 50 cope brenda.
Sasia
Raporto

Kodi: #113494

Kategori:Bukuria & Shendeti, Makeup, Fytyra

Kontakt

Shperndaje

Unaze silikoni per mbajtjen e bojes microblanding, E pershtatshme per cdo estetiste qe kryen rregullimin e vetulles.Ju ndihmon per te mbajtur bojes brenda,qe vendoset ne gisht.Nje mjet i domosdoshem per nje punim sa me te thjeshte fhe praktik.Mund te mbahet e hapur gjate procesit te punes ose te mbahet e mbyllur ne momentin kur nuk ju nevojitet.E disponueshme ne ngjyre te bardhe dhe te verdhe.Pakoja ka 50 cope brenda.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.