;

Karikues me Wireless LED 4 ne 1

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Karikues me Wireless 4 ne 1,zgjidhja e duhur per kedo qe deshiron prakticitetin pasi kjo pajisje mund te kryeje 4 funksione.Mund te karikoni telefonin tuaj,Smart Watch ose AirPods dhe gjithashtu mund te ndricoje.Mund te kryeje gjithe keto veprime ne te njejten kohe pa ju munduar dhe duke ju kursyer kohe.Fuqia per karikimin e ores eshte: 3W,per karikimin e Airpods eshte: 2W,per karikimin e telefonit: 15W.
Sasia
Raporto

Kodi: #113128

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Karikues

Kontakt

Shperndaje

Karikues me Wireless 4 ne 1,zgjidhja e duhur per kedo qe deshiron prakticitetin pasi kjo pajisje mund te kryeje 4 funksione.Mund te karikoni telefonin tuaj,Smart Watch ose AirPods dhe gjithashtu mund te ndricoje.Mund te kryeje gjithe keto veprime ne te njejten kohe pa ju munduar dhe duke ju kursyer kohe.Fuqia per karikimin e ores eshte: 3W,per karikimin e Airpods eshte: 2W,per karikimin e telefonit: 15W.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.