;

Ngrohes uji elektrik

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes uji elektrik, Mundeson ngrohjen e ujit ne menyre te menjehershme ne cdo kohe,me ekran dixhital i cili tregon per nivelin e temperatures, ndertim i qendrueshem,elegant dhe modern.Instalim i thjeshte ne ambjentin e tualetit ose te kuzhines, per larjen e eneve,rrobave dhe funksioneve te tjera.Goxha ekononike pasi kursen energjine.Fuqia: 3500W.Me permasa: 190x75mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #113498

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes uji elektrik, Mundeson ngrohjen e ujit ne menyre te menjehershme ne cdo kohe,me ekran dixhital i cili tregon per nivelin e temperatures, ndertim i qendrueshem,elegant dhe modern.Instalim i thjeshte ne ambjentin e tualetit ose te kuzhines, per larjen e eneve,rrobave dhe funksioneve te tjera.Goxha ekononike pasi kursen energjine.Fuqia: 3500W.Me permasa: 190x75mm.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.