;

Masazhues elektrik

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Masazhuesi elektrik i cili mund te perdoret ne shtepi, ne ambjentet e punes ne zyre ose ne makine.Ju ndihmon per te qetesuar dhimbjet e trupit,lehteson dhimbjet e qafes dhe mund ta komandoni tek butonat perkates ndryshimin e masazhit,nxehtesine.Nxit funksionin e trupit dhe ndihmon ne nje gjume te rehatshem dhe te qete.Me permasa:61x46cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Masazhuesi elektrik i cili mund te perdoret ne shtepi, ne ambjentet e punes ne zyre ose ne makine.Ju ndihmon per te qetesuar dhimbjet e trupit,lehteson dhimbjet e qafes dhe mund ta komandoni tek butonat perkates ndryshimin e masazhit,nxehtesine.Nxit funksionin e trupit dhe ndihmon ne nje gjume te rehatshem dhe te qete.Me permasa:61x46cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.