;

Raft Organizues

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Raft Organizues per vendoset e veshjeve ne menyre te palosur ose te varur.Mund te vendosni gjithashtu aksesore te tjere si canta ose kepuce.Mund te vendoset ne dhome gjumi ose ne koridor.Me permasa: 60x33x150cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #113532

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Dollap

Kontakt

Shperndaje

Raft Organizues per vendoset e veshjeve ne menyre te palosur ose te varur.Mund te vendosni gjithashtu aksesore te tjere si canta ose kepuce.Mund te vendoset ne dhome gjumi ose ne koridor.Me permasa: 60x33x150cm.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.