;

Filxhan Me Ngrohje

(0 Vleresime)

1,290 Lekë 1,490 Lekë (-13%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Nje filxhan i vecante, Ideal per te shijuar qumeshtin, kafen apo cajin e preferuar, mater qeramike me baze per ta ngrohur pijen sa here te doni deri ne temperaturen 55 grade, Me kapak dhe lugen perkatese, Fuqia: 16 W, Peshe e lehte cka e ben te pershtatshem ta merrni kudo me vete ne pune apo shtepi.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje filxhan i vecante, Ideal per te shijuar qumeshtin, kafen apo cajin e preferuar, mater qeramike me baze per ta ngrohur pijen sa here te doni deri ne temperaturen 55 grade, Me kapak dhe lugen perkatese, Fuqia: 16 W, Peshe e lehte cka e ben te pershtatshem ta merrni kudo me vete ne pune apo shtepi.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.