;

Makine llogaritese

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Makine llogaritese me kod: JS-873, Ju ndihmon per te kryer llogaritjet,mund ta perdorni ne ambjentet e punes,shkolles etj.Me permasa; 15x12cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Makine llogaritese me kod: JS-873, Ju ndihmon per te kryer llogaritjet,mund ta perdorni ne ambjentet e punes,shkolles etj.Me permasa; 15x12cm.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.