;

Set per femije

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set per femijet e vegjel me arush i cili perfshin nje shall dhe kapuc per vajza dhe djem.Ka nje material teper te plote,te bute dhe te rehatshem, me push nga brendai cili mban ngrohte femijet tuaj ne keto dite te ftohta te dimrit.Nje dhurate qe cdo femije do i duhej ne kete periudhe.E disponueshme ne ngjyre; e kuqe,blu,e verdhe,mustard dhe roze.E pershtatshme per moshen 3-10vjec.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set per femijet e vegjel me arush i cili perfshin nje shall dhe kapuc per vajza dhe djem.Ka nje material teper te plote,te bute dhe te rehatshem, me push nga brendai cili mban ngrohte femijet tuaj ne keto dite te ftohta te dimrit.Nje dhurate qe cdo femije do i duhej ne kete periudhe.E disponueshme ne ngjyre; e kuqe,blu,e verdhe,mustard dhe roze.E pershtatshme per moshen 3-10vjec.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.