;

Peshore kuzhine, 5 KG

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,520 Lekë (-35%)

Shitesi: Nova Home Gjendja: Ne Stok

Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.