;

Freze per thonjte

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Kujdesi per thonjte e duarve ose kembeve, me ane te kesaj pajisje do ta keni akoma me te thjeshte pastrimin e tyre dhe heqjen e xhelit nga thoi.E pershtatshme per vajzat te cilat kujdesen per mirembajtjen e thonjve.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kujdesi per thonjte e duarve ose kembeve, me ane te kesaj pajisje do ta keni akoma me te thjeshte pastrimin e tyre dhe heqjen e xhelit nga thoi.E pershtatshme per vajzat te cilat kujdesen per mirembajtjen e thonjve.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.