;

Ore rere dekorative LED

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Ore dekorative e cila vjen me nje dizajn teper te vecante,ne forme rrethore.Punon me ane te baterive dhe ka mundesi te ndricoje ne pjesen anesore duke ndryshuar dritat.Ka nje pamje realiste dhe eshte teper dekorative per ambjentet e shtepis ose te punes.Permasat jane:20x10cm.E disponueshme ne ngjyre te kuqe,lejla,portokalli,te zeze,jeshile dhe blu.
Sasia
Raporto

Kodi: #113493

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ora

Kontakt

Shperndaje

Ore dekorative e cila vjen me nje dizajn teper te vecante,ne forme rrethore.Punon me ane te baterive dhe ka mundesi te ndricoje ne pjesen anesore duke ndryshuar dritat.Ka nje pamje realiste dhe eshte teper dekorative per ambjentet e shtepis ose te punes.Permasat jane:20x10cm.E disponueshme ne ngjyre te kuqe,lejla,portokalli,te zeze,jeshile dhe blu.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.