;

Set masazhues per trupin dhe qafen

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set masazhues per trupin dhe qafen me kod:IKX-8801,Ky masazhues ka 3 koka te ndryshme,te cilat mund ti nderroni per tu pershtatur me zonen ku ju deshironi te masazhoni si,shpina,kembet,duart,pulpa,etj.Bashke me masazhuesin vjen dhe masazhuesja e qafes e cila ju ndihmon ne reduktimin e dhimbjeve dhe ju jep momente qetesie dhe relaxi.Mund ta perdorni kudo ku deshironi ne shtepi,zyre ose mund ta merni me vete neper udhetimet e gjata qe keni.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set masazhues per trupin dhe qafen me kod:IKX-8801,Ky masazhues ka 3 koka te ndryshme,te cilat mund ti nderroni per tu pershtatur me zonen ku ju deshironi te masazhoni si,shpina,kembet,duart,pulpa,etj.Bashke me masazhuesin vjen dhe masazhuesja e qafes e cila ju ndihmon ne reduktimin e dhimbjeve dhe ju jep momente qetesie dhe relaxi.Mund ta perdorni kudo ku deshironi ne shtepi,zyre ose mund ta merni me vete neper udhetimet e gjata qe keni.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.