;

Ngrohes Elektrik

(1 Vleresime)

1,590 Lekë 1,990 Lekë (-20%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes Elektrik Ketao Modeli: HF1710, Me nje dizanj praktik per perdorim kudo ne shtepi apo zyra, Temperature te cilen mund ta kontrolloni duke pershtatur ne kete menyre sasine e ajrit te nxehte sipas nevojave tuaja, Për siguri pajisja është e pajisur me mbrojtje nga mbinxehja. Doreze mbajtese e forte per transport te lehte, Zhurme e ulet dhe teper ekonimik pasi kursen energjine, Me 2 nivele fuqie: 1000 W dhe 2000 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #43903

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes Elektrik Ketao Modeli: HF1710, Me nje dizanj praktik per perdorim kudo ne shtepi apo zyra, Temperature te cilen mund ta kontrolloni duke pershtatur ne kete menyre sasine e ajrit te nxehte sipas nevojave tuaja, Për siguri pajisja është e pajisur me mbrojtje nga mbinxehja. Doreze mbajtese e forte per transport te lehte, Zhurme e ulet dhe teper ekonimik pasi kursen energjine, Me 2 nivele fuqie: 1000 W dhe 2000 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.