Ngrohes Elektrik

Detajet e produktit


Ngrohes Elektrik Ketao Modeli: HF1710, Me nje dizanj praktik per perdorim kudo ne shtepi apo zyra, Temperature te cilen mund ta kontrolloni duke pershtatur ne kete menyre sasine e ajrit te nxehte sipas nevojave tuaja, Për siguri pajisja është e pajisur me mbrojtje nga mbinxehja. Doreze mbajtese e forte per transport te lehte, Zhurme e ulet dhe teper ekonimik pasi kursen energjine, Me 2 nivele fuqie: 1000 W dhe 2000 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.