Oferta Ditore

Tenxhere 6 ne 1

Tenxhere guri 6 ne 1 Per zierje,skuqje apo gatime me avull,kjo tenxhere i ben te gjitha. Me te gjithe aksesoret perkates,si kapak xhami,doreza anesore,kosh per skuqje me doreze dhe ndarese per gatimet me avull. Tenxherja me perberje guri,cka e ben te mos ngjise. Pastrohet shume kollaj. Madhesia 24*24 cm Cilesi e larte.

Shitur: 15

2,990.00Lekë

3990.00

MATES TENSIONI AEG

MATES TENSIONI AEG Modeli: BMG 5610, MT001 Ben matjen automatike te presionit te gjakut dhe pulsit ne menyre te shpejte dhe te sakte ne dore. Me ekran te madh LCD dhe lexim te lehte Ofron opsionin e shfaqjes se ores dhe dates se matjes te tensionit. Certifikuar nga OBSH Aplikim shume i lehte Mjafton te vendosni aparatin ne krah dhe te shtypin butonin START

Shitur: 10

2,990.00Lekë

Set karikimi multifunksional

Set karikimi multifunksional me kase karikimi me wireless dhe pjese magnetike + mbajtese dhe karikuese smartphoni magnetike per makine Pjesa magnetike e kases mund te kthehet gjithashtu ne unaze per telefonin. E pershtatshme per iphone 7 / 7 plus / 8 / 8 plus. Mund ta perdorni ne shtepi apo makine.

Shitur: 14

2,690.00Lekë

2490.00

Dyshek kampingu

Dyshek intex shume i pershtatshem per kampingje por edhe per ne uje per masat : 67 x 1.84 x 17 cm Material super cilesor me shtrese me te trashe nga poshte qe nuk shpohet.

Shitur: 20

1,790.00Lekë

 • Avatar

  12,000.00 Lek 15,000.00

  GoTech Electronics 15/08/2018 08:35:57

  Pjekese Buke Bomann

  Pjekese Buke Bomann Modeli: BBA 566 CB, TO0016 Ideale per pergatitjen, trazimin dhe pjekjen e brumit te bukes Material jo ngjites Me kapacitet rreth 2 litra Ofron 12 programe per pjekje me opsione te rregullueshme per sasine e brumit Me ekran LCD Programimi kohëmatës deri në 13 orë Fuqia 600 W Furnizimi me energji: 230 V, 50 Hz

 • Avatar

  2,490.00 Lek 3,490.00

  GoTech Electronics 15/08/2018 08:35:40

  Mates Tensioni SIBO SBP-4604

  MATES TENSIONI SINBO Modeli: SBP-4604, MT10735 Mates automatik i presionit të gjakut dhe rrahjeve te zemrës (IHB). Me ekran te madh LCD per lexim te lehte Funksioni i orës. Fikje automatike off, Funksionon me bateri: 2 x AAA Permasat: 83x28x64 mm

 • PESHORE KUZHINE SINBO SKS-4516

  PESHORE KUZHINE SINBO Modeli: SKS-4516, PS11262 Me kapcaitet 1200 kg me saktesi 1 gram Sasia e matjes së volumit 1200ml Me sensor te ndjeshem "spot-measurement" dhe procesor me performancë të lartë për peshimin e saktë Me ekran LCD Punon ne temperatura: 10-40 ° C Funksionon me bateri: 2 X 1, 5V AAA

 • Avatar

  4,990.00 Lek 6,690.00

  GoTech Electronics 15/08/2018 08:35:32

  TERMUS SINBO SK-2395

  TERMUS SINBO Modeli: SK-2395, TE10969 Me kapacitet 3.2 Liter Material prej celiku inox te cilesise se larte dhe plastike Me 1 nivel shpejtesie Fiket ne menyre automatike ne qofe se nuk ka uje Fuqia 730 W

 • Avatar

  4,990.00 Lek 5,990.00

  GoTech Electronics 15/08/2018 08:35:27

  TOSTER GRILLE SINBO SSM-2536

  TOSTER & GRILLE SINBO Modeli: SSM-2536, TO11145 Me kapacitet per 6 sanduice Siperfaqja e gatimit: Ribbed Me pllake qe nuk ngjit dhe funksion te grilles per pjekjen e mishit apo perimeve Permban tabaka per mbledhjen e yndyres Pllakat mund te hiqen lehtesisht Me hapje deri ne 180 grade Fuqia 2000 W Ngjyra e kuqe

 • Byzylyk Per Femra

  Byzylyk per femra, lare ne argjend me dizenjo te madhe shume te bukur me gur te vegjel Mund ti perdorni se bashku ose te ndare nga njeri-tjetri

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Fashion Kids 15/08/2018 05:29:40

  Set Per Femije Spiderman

  Set per femije Bluze + Tuta + cante me dizenjon e spiderman Bluzat vijne me ngjyre: Blu ose te kuqe Per mosha 1-6 vjec

 • Unaze Me Byzylyk Per Femra

  Unaze me byzylyk per femra, e lare ne flori me dizenjo te vecante me gur Teper elegante

 • Unaze Me Byzylyk Per Femra

  Unaza me byzylyk per femra, e lare ne flori me dizenjo shume te bukur me gur Teper elegante Per ju qe doni te jeni gjithmone stil dhe e vecante

 • Unaze Me Byzylyk Per Femra

  Unaza me byzylyk per femra, e lare ne flori me dizenjo shume te bukur me gur Teper elegante Per ju qe doni te jeni gjithmone stil dhe e vecante