Detaje

Kitchen & Home

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  9,990.00 Lek 11,990.00

  Kitchen & Home 25/11/2020 07:54:08

  Ekspres Kafeje Sonifer

  Ekspres Kafeje Sonifer modeli: SF-3539, Per te gjithe ju adhuruesit e kafes ekspres, me nje dizanj te stilit modern, Ju lejon pergatitjen e kafese ne 3 menyra: me kafe pluhur, kapsula nespresso dhe kapsula me shije të ëmbël, Rezervuar uji 600 ml, Mund te pergatisni ne filxhan te vogel me kapacitet 100 ml ose ne filxhan te madhe me kapacitet 150 ml, Presion 19 bar, Me mbrojtje nga mbinxehja, Per perdorim në çdo shtëpi apo zyra.

 • Set Tave Me Forma Keku

  Nje set fantastik per kuzhinen tuaj. Perfshin: tave per pjekje + 6 forma keku spirale, qe te pergatisni sic duhet embelsirat tuaja te preferuara: muffin apo cupcake te shijshem, materiale silikoni rezistente ndaj temperaturave, format e kekut vijne ne ngjyra te ndryshme: blu dhe roze.

 • Solucion Per Higjenizim

  Solucion per pastrimin e frigoriferit, solucioni i duhur qe ju nevojitet per te pastruar dhe higjenizuar lehtesisht frigoriferin tuaj.Vjen me nje formule te vecante qe largon papastertite me te veshtira.Mjafton vetem te sperkatni drejtperdrejt pastruesin ne zonen e deshiruar dhe me pas te perdorni nje peshqir ose sfungjer per te fshire derisa te hiqen papastertite.I perkryer per cdo shtepi!

 • Shishe Termus

  Shishe termus, teper elegante dhe moderne, perfekte per mbajtjen e fresket apo te ngrohte te ujit dhe lengjeve tuaja te preferuara per 8 deri ne 10 ore ne varesi te nxehtesise se lengut te hedhur. Material celiku inoks i nje cilesie te larte pa BPA dhe toksina , i pajisur me nje kapak hermetik.Praktik per tu marr kudo me vete. I disponueshem ne ngjyrat si ne foto.Kapaciteti: 500ml

 • Avatar

  3,490.00 Lek

  Kitchen & Home 15/09/2022 10:21:56

  Shtrydhese Frutash Portative

  Shtrydhese frutash portative, kaq e vecante, perfekte per te pergatitur lengje te shendetshme frutash me shume vitamina dhe mbi te gjitha te shendetshme.Ideale per te pergatitur leng portokalli, leng shege, leng molle, leng rrushi, leng shalqi etj.Perbehet prej materiali ABS, jo toksik dhe karikohet me fishe USB.Teper i lehte per tu perdorur dhe pastruar. Mjafton te prisni frutat ne gjysem dhe ti vendosni ne pjesen e brendshme te shtrydheses, te vendosni kapakun e siperm dhe te shtypni butonin e ndezjes. Fuqia: 45 W Tensioni: 7.4V Kapaciteti i baterise: 1300 mAh Kapaciteti: = 400ml Bateri e rikarikueshme e integruar, bateri 1300 mAh, deri ne 10 here funksionim nga nje karikim i plote.Permasat: 13.8 x 11.2 x 23.75cm

 • Avatar

  1,190.00 Lek

  Kitchen & Home 12/09/2022 05:47:40

  Kove Portative E Palosshme

  Kove portative e palosshme, teper praktike, nuk ze hapesire pasi mund te paloset.Perfekte per tu marr per peshkim, per larjen e makinave, larjen e perimeve etj.Perbehet prej materiali cilesor PP+TPR Kapaciteti: 10 L Permasat: 32 x 27 x 20 cm

 • Avatar

  1,790.00 Lek

  Kitchen & Home 12/09/2022 04:05:29

  Organizues Tualeti

  Organizuese tualeti metalik, vjen me nje dizajn teper unik me shtrese mermeri dhe skelet metalik gold, Ideal per mbajtjen e produkteve te kozmetikes, shampot, furcat e dhembeve apo produkte te tjera.Dimensionet: 34.5 x 13 x 7.5cm

 • Tharese Sallate 2 Ne 1

  Tharese sallate, vjen me nje dizajn teper te vecante e cila pervecse than sallaten apo perimet dhe frutat e ndryshme teper lehtesisht mundeson dhe larjen e tyre ne pak minuta.E lehte per tu perdorur pasi te keni lare sallaten apo frutat tuaja mjafton te rrotulloni pjesen e poshtme te kulleses dhe fale dorezes se dores ju mund te shtypni sallaten nderkohe qe e thani ate.Permasat: 39.5 x 12 cm

 • Avatar

  2,990.00 Lek

  Kitchen & Home 09/09/2022 05:59:47

  Hekur Hekurosje Me Avull

  Hekur hekurosje Sokany, Modeli: AJ-2205 Dizenjuar per hekurosje vertikale te rrobave per te bere me te lehte dhe pa mundim kete proces. Ofron mundesine e hekurosjes me avull per te larguar edhe rrudhat me te veshtira. I pershtatshem per cdo lloje pelhure. Mund te hekurosni edhe perdet. Nxehet dhe eshte gati ne vetem pak sekonda.Kapaciteti i ujit: 250ml Gjatesia e kabellit: 1.9m Buton On/Off Fuqia maksimale: 1200W Portativ cka ju jep mundesine ta merrni dhe perdorni kudo, ne cdo ambient.

 • Rende Me Doreze Druri

  Rende me doreze druri teper e rehatshme per tu mbajtur, perfekte per grirjen e djathit dhe jo vetem por edhe per ushqime te ndryshme si fruta, perime etj fale tre aneve te saj te grirjes.Perbehet prej materiali celiku inoksi qe nuk ndryshket me cilesi te larte dhe me nje mprehtesi te jashtezakonshme.Permasat: 23.7 x 11.2 x 11.2cm

 • Dispenser Soap Brite

  Dispenser sapuni te lengshem Soap Brite, perfekt per nxjerrjen ne menyre manuale te sapunit te lengshem apo shampos. Vjen me nje dizajn teper te vecante me drite Led dhe baze rezistente ndaj ujit, ndizet ne menyre automatike ne momentin qe kap levizjet deri ne 10 metra largesi.Funksionon me 3 bateri te tipit AAA.Drita fiket pas 30 sekondash ne pasivitet per te kursyer energji.Vjen me 7 ngjyra te ndryshme nga ku mund te zgjidhni ngjyren tuaj te preferuar fale butonit te ndryshimit te ngjyrave per ta pershtatur me dekorin e ambientit tuaj.Permasat: 20 x 7 cm