Detaje

Kitchen & Home

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  9,990.00 Lek 11,990.00

  Kitchen & Home 25/11/2020 07:54:08

  Ekspres Kafeje Sonifer

  Ekspres Kafeje Sonifer modeli: SF-3539, Per te gjithe ju adhuruesit e kafes ekspres, me nje dizanj te stilit modern, Ju lejon pergatitjen e kafese ne 3 menyra: me kafe pluhur, kapsula nespresso dhe kapsula me shije të ëmbël, Rezervuar uji 600 ml, Mund te pergatisni ne filxhan te vogel me kapacitet 100 ml ose ne filxhan te madhe me kapacitet 150 ml, Presion 19 bar, Me mbrojtje nga mbinxehja, Per perdorim në çdo shtëpi apo zyra.

 • Mbajtese Kendore Per Tualet

  Mbajtese kendore per tualetin, sistemon te gjitha shampot, kremerat dhe aksesore te tjere, material metalik, rezistente ndaj ujit.

 • Kanister Per Ushqime

  Kanister per ushqime; Kanister qelqi me kapak bambuje perfekte per te ruajtur ne menyre hermetike ushqimet si: spageti, oriz, drithera, caj, karamele, arra, fruta te thata etj. I pershtatshem per perdorim ne kuzhine, shtepi, restorante dhe hotel etj; Me kapacitet: 950 ml.Dimensionet:13.7 x 7.8 cm

 • Kanister Per Ushqime

  Kanister per ushqime; Kanister qelqi me kapak bambuje perfekte per te ruajtur ne menyre hermetike ushqimet si: spageti, oriz, drithera, caj, karamele, arra, fruta te thata etj. I pershtatshem per perdorim ne kuzhine, shtepi, restorante dhe hotel etj; Me kapacitet: 750 ml.Dimensionet:12.3 x 7.8 cm

 • Kanister Per Ushqime

  Kanister per ushqime; Kanister qelqi me kapak bambuje perfekte per te ruajtur ne menyre hermetike ushqimet si: spageti, oriz, drithera, caj, karamele, arra, fruta te thata etj. I pershtatshem per perdorim ne kuzhine, shtepi, restorante dhe hotel etj; Me kapacitet: 550 ml.Dimensionet:10.4 x 7.8 cm

 • Avatar

  3,490.00 Lek

  Kitchen & Home 12/11/2022 06:51:17

  Hekur Rrobash Sonifer

  Hekur rrobash Sonifer Modeli: SF-9062, vjen me nje dizajn teper modern dhe te vecante ne ngjyre mat per nje hekurosje perfekte te rrobave tuaja.Me pllake qeramike te pershtatshme per te gjitha materialet, e cila nuk i ngjit apo demton veshjet tuaj.Me temperature te rregullueshme dhe indikator drite.Gjatesia e kabllit: 1.5 mTensioni: AC220-240V Frekuenca: 50/60Hz Fuqia: 1000-1200W Permasat: 12 x 29 x 14 cm

 • Avatar

  2,890.00 Lek

  Kitchen & Home 12/11/2022 06:51:06

  Hekur Rrobash Lexical

  Hekur rrobash Lexical Modeli: LSI-1014, vjen me nje dizajn teper te bukur dhe praktik per te hekurosur ne menyre perfekte me avull te nxehte rrobat tuaja pa i demtuar ato fale pllakes qeramike kunder ngjitjes.Vjen me funksion: tharjeje/spërkatje/avull Me kontroll te rregullueshem termostati, avulli dhe me mbrojtje nga mbinxehja.Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 400 ml Fuqia 2200W

 • Avatar

  2,990.00 Lek

  Kitchen & Home 12/11/2022 06:50:56

  Hekur Rrobash Lexical

  Hekur rrobash Lexical Modeli: LSI-1015, dizenjuar per hekurosje perfekte te rrobave ne menyre vertikale, me pllake qeramike e cila rreshqet lehte ne cdo lloj materiali duke larguar edhe rrudhat me te veshtira.Vjen me 5 funksione: funksionin e vetëpastrimit, rregullimit te avullit, te temperaturës dhe funksionin e avullit te goditjes. Fuqia: 2200 W Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 380 ml Furnizimi me energji elektrike: nga një rrjet 220 W

 • Avatar

  1,290.00 Lek

  Kitchen & Home 12/11/2022 06:47:51

  Shishe Termus

  Shishe termus me dizajn kaq modern dhe rezistent ndaj goditjeve, perfekt per te ruajtur temperaturen e nxehte si dhe te ftohte te lengjeve tuaj per rreth 24 ore fale teklonogjise me 5 shtresa perberese. Me ekran Led ku tregohet temperatura e termusit ne pjesen e siperme te kapakut.Mjafton te prekni lehtesisht kapakun dhe do tju shfaqet temperatura aktuale e lengut ne brendesi te termusit. Ideale per ata qe marrin pije ne pune, park, palester.Kapaciteti: 500ml

 • Avatar

  1,290.00 Lek

  Kitchen & Home 12/11/2022 06:47:43

  Shishe Termus

  Shishe termus vjen me nje dizajn teper elegant ne ngjyre te zeze, perfekt per te ruajtur temperaturen e nxehte dhe te ftohte te pijeve tuaja per rreth 12 ore.Vjen me ekran Led ku tregohet temperatura e brendesise se termusit ne pjesen e siperme te kapakut.Mjafton te prekni lehtesisht kapakun dhe do tju shfaqet temperatura aktuale e lengut ne brendesi te termusit.Perfekt per te marr kudo me vete pije te ngrohta apo te ftohta ne natyre, zyra, plazhi, shkolla, piknik, kampe, çiklizem, vrap, ecje, palester, fitnes etj. Kapaciteti: 500ml

 • Avatar

  3,990.00 Lek

  Kitchen & Home 12/11/2022 06:46:19

  Blender Silver Crest

  Blender Silver Crest Modeli: HO-3099, Perfekt per te pergatitur teper lehtesisht lengje te fresketa e te shendetshme, plot vitamina nga frutat apo perimet tuaja, te përzieni supa/salca te ndryshme ose te pergatisni ushqim per femijet tuaj.Thikat e çelikut teper cilesore e te mprehta shperbejne edhe ushqimet me te forta: akullin, frutat e ngrira ose arrat.Fuqia: 4500W