• Fshese Pastrimi

  Fshese pastrimi Mop Spray, vjen me nje doreze ergonomike, teper praktike per pastrimin e siperfaqeve te ndryshme, perfekte per te larguar pluhurat dhe cdo papasteri te mundshme nga dyshemeja juaj lehtesisht dhe pa shume mundim pasi vjen me nje sistem me depozite te vogel uji ku mund te vendosni detergjent e cila nderkohe qe pastroni leshon ujin ne pjesen e perparme te leckes prej materiali mikrofiber.E disponueshme ne ngjyre te bardhe me portokalli, blu ose gri.Permasat: 125 x 42cm

 • Set Pastrimi Kuzhine 4 Ne 1

  Set pastrimi kuzhine 4 ne 1, perfekt per te pastruar soben, enet e ndryshme te kuzhines si tigane, gota, pjata etj teper lehtesisht duke larguar dhe papastertite me te veshtira fale 4 kokave te furcave te integruara te cilat mund ti vendosni sipas nevojes shume lehtesisht ne dorezen e bishtit.Vjen me nje mbajtese plastike per ti mbajtur sa te organizuara dhe per te shmangur rremujen ne shtepine tuaj.Permasat: 7.5 x 6 x 26 x 21.5cm Per nje pastrim efektiv pa mundim, pa i bere duart tuaja pis.

 • Ornament Zbukurues

  Ornament zbukurues me rere 3D, vjen me xham te rrumbullaket me kornize pasqyre, kaq i vecante vjen me rere ne ngjyre blu, lejla, jeshile, gold dhe kafe. Zbukuron ambientin e shtepise apo zyres tuaj pasi vjen me drite ne pjesen e bazamentit por gjithashtu percjell ndjesi relaksi dhe qetesie nderkohe qe rera eshte duke rene dhe krijon imazhe te ndryshme unike te peizazhit.Tensioni: 5 V Permasat: 16 x 4 x 19 cm

 • Heqes Pushi 2 Ne 1

  Heqes pushi 2 ne 1, vjen me nje dizajn teper praktik dhe te lehte per tu perdorur per pastrimin e pushit te veshjeve te cilave ju jep nje pamje te re por gjithashtu dhe per pastrimin e qimeve te kafsheve tuaja nga mobiljet e shtepise vetem me nje rreshkitje te shpejte.Perbehet prej materiali miqesor ndaj mjedisit me koke bakri te paster.

 • Furce Pastrimi 2 Ne 1

  Furce pastrimi 2 ne 1, perfekte per te fshire dhe per te thare siperfaqe te ndryshme si pasqyra, xhama, dritare, mure te lemuar, tavolina etj nepermjet gomines transparente dhe furces me cope mikrofiber, per ti shkumuar e lare dhe me tjetren per ti thare ato.Madhesia e paketimit: 35.3 x 17 x 9cm

 • Organizues Tualeti

  Organizues tualeti, ne rast se ju mungon hapesira ju vjen ne ndihme ky organizues te cilin mund ta vendosni siper Wc, lavatrices ose ne hapesiren e tualetit tuaj.Perfekt per te organizuar te gjitha produktet e vogla dhe njekohesisht te duket bukur. Vjen me tre kate teper rezistente dhe me 4 kapese te cilat vendosen ne pjesen anesore te raftit per peshqiret e fytyres apo duarve etj. Permasat: 77 x 35 cm

 • Raft Kepucesh Me 6 Kate

  Raft kepucesh i palosshem me 6 kate, perbehet prej materiali plastik cilesor e te qendrueshem dhe dizajn te pershtatshem per cdo ambient.Perfekt per te organizuar rremujen ne shtepine tuaj.Mund t'a perdorni si raft organizmi ne tualet, ne kuzhine, ballkon, sallon, dhome studimi etj.

 • Qiri Dylli

  Qiri dylli dekorativ kaq i vecante dhe i bukur fale ngjyrave qe krijon kur ndizet dhe fillon te digjet.Perfekt per ti dhene nje atmosfere me unike dhe te ngrohte ambientit tuaj te brendshem ose te jashtem.Permasat: 10.2 x 6cm

 • Termus Per Femije

  Termus per femije, prej materiali celiku inoksi vjen me nje dizajn teper terheqes per femijet me kapacitet 500ml.Perfekt per te ruajtur temperaturen e nxehte dhe te ftohte te lengjeve per 6 deri ne 12 ore ne varesi te temperatures se lengut te hedhur duke e ruajtur temperaturen e tij fale shtreses se shishes.Permasat: 15 x 20 x 10cm

 • Prerese Qesesh Kuzhine

  Prerese qesesh kuzhine, praktike per tu perdorur, prej materiali ABS, rezistente ndaj gerryerjes dhe renies, material jo toksik. Mjafton te rreshqisni butonin dhe do te perfitoni qeset plastike te kuzhines te prera sipas deshires per te realizuar paketimin e ushqimeve tuaja sepse ky preres me rreshqitje siguron prerje pa mundim dhe precizion.Vjen me dizajn magnetik ne pjesen e pasme fale te cilit mund ta vendosni ne siperfaqen e frigoriferit tuaj.Hapet teper lehtesisht per te vendosur qeset e reja. Permasat: 6 x 36cm