• Fruit Of The Wokali Mango Mild Sun Block SPF 35+

  Fruit Of The Wokali Mango Mild Sun Block SPF 35+, ofron mbrojtje ndaj diellit dhe nga plakja e parakohshme, me vitamine A, C dhe E. E pershtatshme per te gjitha llojet e lekures edhe ato me te ndjeshmet te cilat mund te jene te prirura ndaj alergjive.Mbron ne menyre efektive kunder nje spektri te gjere te rrezatimit diellor UVB dhe UVA.I papershkueshem nga uji.Mjafton ta aplikoni ne menyre te barabarte ne lekure te pakten 15 minuta para ekspozimit ne diell dhe riaplikojeni pas notit per te arritur efektin me te mire kunder diellit.Sasia: 40ml

 • Fruit Of The Wokali Banana Mild Sun Block SPF 90+

  Fruit Of The Wokali Banana Mild Sun Block SPF 90+ , ofron mbrojtje te larte ndaj diellit dhe nga plakja e parakohshme, me vitamine A, C dhe E. E pershtatshme per te gjitha llojet e lekures edhe ato me te ndjeshmet te cilat mund te jene te prirura ndaj alergjive.Mbron ne menyre efektive kunder nje spektri te gjere te rrezatimit diellor UVB dhe UVA.I papershkueshem nga uji.Mjafton ta aplikoni ne menyre te barabarte ne lekure te pakten 15 minuta para ekspozimit ne diell dhe riaplikojeni pas notit per te arritur efektin me te mire kunder diellit.Sasia: 80ml

 • Fruit Of The Wokali Aloe Mild Sun Block SPF 60+ Aloe Vera

  Fruit Of The Wokali Aloe Mild Sun Block SPF 60+ Aloe Vera, ofron mbrojtje te larte ndaj diellit dhe nga plakja e parakohshme, me vitamine A, C dhe E. E pershtatshme per te gjitha llojet e lekures edhe ato me te ndjeshmet te cilat mund te jene te prirura ndaj alergjive.Mbron ne menyre efektive kunder nje spektri te gjere te rrezatimit diellor UVB dhe UVA.I papershkueshem nga uji.Mjafton ta aplikoni ne menyre te barabarte ne lekure te pakten 15 minuta para ekspozimit ne diell dhe riaplikojeni pas notit per te arritur efektin me te mire kunder diellit.Sasia: 50ml

 • Varkë Me Fryrje E Kuqe Explorer Pro ”Intex” Për 2 Persona

  Varkë Me Fryrje E Kuqe Explorer Pro ”Intex” Për 2 Persona Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 196x102x33 cm. – Kapaciteti 120 kg – Kati i ngurtë i fryrë nga konstruksioni special për rehati – Litar mbajtës rreth perimetrit – Përmban një copë riparimi Produkti shitet pa lopata. * KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.

 • Rroba Banjo Per Meshkuj

  Rroba banjo per meshkuj, dizanj i bukur modern Nike, material teper cilesor qe thahet shpejt.Te disponueshme ne ngjyre te kuqe. Masat: S-2XL.

 • Rroba Banjo Per Meshkuj

  Rroba banjo per meshkuj, dizanj i bukur modern Columbia, material teper cilesor qe thahet shpejt.Te disponueshme ne ngjyre fosfor jeshil dhe bojeqielli. Masat: S-2XL.

 • Rroba Banjo Per Meshkuj

  Rroba banjo per meshkuj, dizanj i bukur modern Adidas, material teper cilesor qe thahet shpejt.Te disponueshme ne ngjyre te zeze, bezhe, te kuqe, jeshile, te verdhe dhe bojeqielli. Masat: S-2XL.

 • Rroba Banjo Per Meshkuj

  Rroba banjo per meshkuj, dizanj i bukur modern Lacoste, material teper cilesor qe thahet shpejt.Te disponueshme ne ngjyre roze te ndezur dhe te zeze. Masat: S-2XL.

 • Pishine Per Femije

  Pishine per femije, kaq e bukur ne forme rrethore me dizajn terheqes per femijet me Spiderman. Mjaft e rehatshme dhe e bute per me shume rehati per femijet.E pershtatshme per moshat 3 vjec e siper. Diametri: 130cm Perfekte per ditet e nxehta te veres!

 • Komerdare Per Femije

  Komerdare per femije, kaq te vecanta vijne me personazhet me te preferuara te femijeve tuaj, makinen Mcqueen, Spiderman, Hello Kitty dhe Frozen.Zgjidhni modelin tuaj te perferuar per te argetuar femijen tuaj ne keto dite te nxehta vere! Dimensionet: 25 x 18"