• Bluze Per Femra

  Bluze me menge te gjata per femra. Dizajn kaq i bukur me detaje perlash ne pjesen e mengeve dhe jakes. Material i ngrohte qe rri i ngushte pas trupit. Gjendet ne ngjyre te zeze, roze pastel, nude dhe blu. Masa standarte e cila pershtatet per masat: S, M, L.

 • Triko Per Femra

  Triko e gjate per femra. Stil oversize shume i vecante me thurje dhe printe vijash zikzake. Material i trashe qe ju mban ngrohte ne stinen e vjeshtes por edhe ne stinen e dimrit. Vjen ne ngjyra te ndryshme, si ne foto. Masa: S, M, L.

 • Xhiboks Per Femra

  Xhiboks per femra ne stilin oversize. Nje model kaq i bukur i cili, i pershtatshem per ne perditshmeri dhe shume i kombinueshem me cdo veshje. I disponueshem ne ngjyren e bardhe me kuadrate shumengjyreshe, si ne foto. Masat: S, M, L.

 • Kostum Per Femra

  Kostum per femra, i perbere nga 2 pjese: hoodie + tuta te gjata. Dukuni casual dhe komode me kete kostum me material teper cilesor i cili eshte me push nga brenda. Dizajn shume i vecante ne ngjyrat si ne foto. Gjendet ne masat: S, M, L.

 • Set Per Femra

  Set per femra me 2 pjese: fund i shkurter + xhakete e gjate. Dizajn kaq i vecante me kuadrate. Xhaketa ka gjithashtu dhe nje llastik ne bel. Material shume i mire dhe cilesor. Dukuni fine dhe elegante me kete set i cili gjendet ne masat S, M dhe L.

 • Set Per Femra

  Set per femra me 2 pjese: pantallona te gjata me bel + xhakete me menge te gjata crop top. Dizajn kaq i vecante me kuadrata ne ngjyrat bardhe e zi ose bardhe e kafe. Material shume i mire dhe cilesor. Dukuni fine dhe elegante me kete set i cili gjendet ne masat S, M dhe L.

 • Jelek Per Meshkuj

  Jelek per meshkuj "Adidas". Material shume i ngrohte me filter brenda. I disponueshem ne masat: S - 2XL. Vjen ne ngjyre te zeze. I pershtatshem per t'a veshur kudo. Mbyllje me zinxhir, me xhepa si dhe me kapuc.

 • Jelek Per Meshkuj

  Jelek per meshkuj "Nike". Material shume i ngrohte me filter brenda. I disponueshem ne masat: S - 2XL. Vjen ne ngjyre te zeze. I pershtatshem per t'a veshur kudo. Mbyllje me zinxhir, me xhepa si dhe me kapuc.

 • Jelek Per Meshkuj

  Jelek per meshkuj "Adidas". Material shume i ngrohte me filter brenda. I disponueshem ne masat: S - 2XL. Vjen ne ngjyre bezhe, te kuqe dhe te zeze. I pershtatshem per t'a veshur kudo. Mbyllje me zinxhir dhe me xhepa.

 • Veshje per Halloween

  Veshje per Halloween; Seti per femra per te patur maskimin perfekt per Halloween; Veshje shtrige qe permban: fustan, rrip me shtrengim qe shkelqen dhe kapele te gjate me rrip me shkelqim qe mund te shtrengohet; Material poliester me pjese tyli ne krahe.