Organizues Hapsire Per Tualet

Detajet e produktit

Organizuesi i hapsires qe ju duhet shtepise suaj, Me nje dizanj modern dhe praktik ne te njeten kohe, Pasiur me 3 kate per te vendosur aksesore te ndryshem qe ju ndihmojne te shmangni rremujen, Ideal per ta vendosur siper bidese pasi pershtatet me cdo madhesi standarte te tyre, Me varese anesore per peshqir apo letrat e tualetit, Shtoni elegance dhe rregull ambientit tuaj! Vetem ne ngjyre te bardhe. Dimensione: 160* 50 cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.