• MP3 Dhe Karikues Per Makine

  MP3 dhe karikues per makine 2 ne 1 Modeli: A12, Me nje dizanj te vecante dhe praktik, Ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe udhetoni me makine, Gjithashtu fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni lehtesisht telefonatave, me 2 porta USB, transmetim te frekuences FM, suporton karte TF, me ekran dixhital, Distance lidhje: 10 m. Frekuenca: 87.5-108MHz, Dalje: 3.1 A

 • MP3 Dhe Karikues Per Makine

  MP3 dhe karikues per makine 2 ne 1 Modeli: A14, Me nje dizanj te vecante dhe praktik, Ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe udhetoni me makine, Gjithashtu fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni lehtesisht telefonatave, me 2 porta USB, transmetim te frekuences FM, suporton karte TF dhe lidhje aux, me ekran dixhital, Distance lidhje: 10 m. Frekuenca: 87.5-108MHz, Dalje: 2.1 A.

 • MP3 Dhe Karikues Per Makine

  MP3 dhe karikues per makine 2 ne 1 Modeli: A16, Me nje dizanj te vecante dhe praktik, Ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe udhetoni me makine, Gjithashtu fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni lehtesisht telefonatave, me 2 porta USB, transmetim te frekuences FM, suporton karte TF , me ekran dixhital, Distance lidhje: 5 m.

 • Spraj Per Pastrimin e Ekraneve

  Spraj per pastrimin e ekraneve Remax Modeli: RY-001, Nje solucion ideal per pastrimin e ekranave te paisjeve te ndryshme elektronike si smartphon, Ipod, Ipad e te tjera, teper e sigurt pasi nuk demton lekuren tuaj nese bie ne kontakt me te, Sasia: 10 ml.

 • Ngjitese Kamera Imituese

  Ngjitese kamera imituese, Ideale per te bere telefonin tuaj iphone X te duket si iphone 11, mjafton thjesht ta ngjsni tek pjesa e kameres se telefonit tuaj, Ajo perbehet nga 2 lente qe nuk do demtojne pamjen qe ofron kamera reale e telefonit tuaj, Ofron mbrojtje maksimale dhe eshte rezistente ndaj gervishtjeve, Teper e sigurt ne perdorim.

 • MP3 Dhe Karikues Per Makine

  MP3 dhe karikues per makine 2 ne 1 Modeli: A13, Me nje dizanj te vecante dhe praktik, Ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe udhetoni me makine, Gjithashtu fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni lehtesisht telefonatave, me 2 porta USB, transmetim te frekuences FM, suporton karte TF , me ekran dixhital, Distance lidhje: 5 m, Frekuneca: 87.5MHz-108.0MHz. Dalje: 2.1 A

 • Samsung 10 Plus

  Samsung Galaxy S10 Plus, Lancuar ne shkurt te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.4 inches, Rezolucioni: 1440 x 3040 pixels, Me sistem Android 9.0, CPU: Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M4 & 2x2.31 GHz Cortex-A75 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) - EMEA/LATAM , kapaciteti i memories: 128 GB, 8 GB RAM; Me kamera kryesore te trefishte: 12 MP, f/1.5-2.4, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, OIS 12 MP, f/2.4, 52mm (telephoto), 1/3.6", 1.0µm, AF, OIS, 2x optical zoom 16 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), 1/3.1", 1.0µm, Super Steady video , Video: 2160p@30fps,, kamera per selfie e dyfishte:10 MP, f/1.9, 26mm (wide), 1/3", 1.22µm, Dual Pixel PDAF, 8 MP, f/2.2, 22mm (wide), 1/4", 1.12µm, depth sensor , Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, aptX, kapacitet i baterise: 4100 mAh, Dimensione: 157.6 x 74.1 x 7.8 mm.

 • Samsung A30s

  Samsung Galaxy A30s, Lancuar ne gusht te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.4 inches, Rezolucioni: 720 x 1560 pixels, Me sistem Android 9.0, CPU: Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53), kapaciteti i memories: 64 GB, 4 GB RAM ; Me kamera kryesore te trefishte: 25 MP, f/1.7, 27mm (wide), PDAF 8 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm, 5 MP, f/2.2, (depth), Video: 1080p@30fps, kamera per selfie:16 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/3.1", 1.0µm; Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, Kapaciteti i baterise: 4000 mAh, Dimensionet: 158.5 x 74.7 x 7.8 mm

 • Samsung A01

  Samsung Galaxy A01, Lancuar ne dhjetor te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.7 inches, Rezolucioni: 720 x 1520 pixels, Me sistem Android 10.0, CPU: Octa-core (4x1.95 GHz Cortex-A53 & 4x1.45 GHz Cortex A53), kapaciteti i memories: 16 GB, 2 GB RAM; Me kamera kryesore e dyfishte: 13 MP, f/2.2, 28mm (wide), 1/3.1", 1.12µm, AF, 2 MP, f/2.4, (depth), Video: 1080p@30fps, kamera per selfie: 5 MP, f/2.2, 1/5", 1.12µm, Bluetooth: 4.2 A2DP, LE, Kapaciteti i baterise: 3000 mAh, Dimensionet: 146.2 x 70.9 x 8.3 mm

 • Karikues Apple

  Karikues Apple, Kaq praktik ideal per karikimin e paisjeve te ndryshme elektronike Apple, Super i shpejte, Fuqia: 12 w.