• Set Studimi Per Femije

  Set studimi per femije ,tavoline + karrige me dizenjo terheqese per ta me personazhet e tyre te preferuara. Skelet metalik dhe dru i plastifikuar. Qe ata te ulen me qejf per te bere mesimet. Me pjese per te vendosur pije dhe ore e instaluar ne te. Te pershtatshme per femije 3-10 vjec .Zgjidhni dizajnin e preferuar te femijes tuaj!

 • Sticker Derrase E Zeze

  Sticker derrase e zeze, perbehet prej materiali vinyli i riperdorshem, teper i lehte per tu vendosur ne mur dhe i lehte per tu pastruar nepermjet nje fshireseje apo lecke te thjeshte.Mjafton te hiqni letren ne pjesen e pasme te stickerit dhe ta vendosni stickerin ne siperfaqen qe deshironi.Rekomandohet te mos vendoset ne siperfaqe muri me teksture te ashper dhe te pabarabarte pasi dobeson forcen e ngjitesit. Permasat: 2m x 60cm

 • Arke Kursimi

  Arke kursimi, metalike vjen ne ngjyre gurkali me shkrimin Dreams Come True, Permasat: 15 x 10cm

 • Arke Kursimi

  Arke kursimi, teper e vecante dhe kaq e bukur vjen ne forme valixheje ngjyre druri te bardhe Permasat: 21 x 21.5 x 7.2cm Menyra me e bukur per te kursyer leket!

 • Arke Kursimi

  Arke kursimi metalike, me dizajnin e kulles Eiffel, Permasat: 16 x 12cm

 • Arke Kursimi

  Arke kursimi ne forme globi, teper e vecante ne llojin e saj e cila pervecese sherben si arke kursimi sherben gjithashtu dhe si dekor per ambientin tuaj.

 • Kalendar dhe Mbajtese

  Kalendar dhe mbajtese lapsash, vjen ne ngjyre gri me te bardhe. Sherben si dekor dhe gjithashtu si organizues per tavolinen tuaj!

 • Mbajtese Druri

  Mbajtese druri per lapsa ne forme mjellme, me dizajn te vecante, perfekte per te organizuar tavolinen tuaj.

 • Set Ditari

  Set ditari per goca, e pajisur me stilolaps me diamant dhe nje bllok te vogel. Dhurata perfekte per te argetuar dhe bere te lumtur te voglen tuaj!

 • Set Ditari

  Set ditari per goca, e pajisur me lapsa, gome, prehese. Dhurata perfekte per te argetuar dhe bere te lumtur te voglen tuaj!