• Fruta Me Magnet

  Fruta me magnet, kaq te bukura perfekte per tu vendosur ne frigorifer per te mbajtur shenime te ndryshme apo per tju mesuar femijeve tuaj ngjyrat dhe frutat.Te pershtatshme per moshen 3 vjec+

  250.00  Lekë

 • Shkronja Me Magnet

  Shkronja shumengjyreshe me magnet, perbehen prej materiali plastik teper cilesor dhe jo te demshem per femijen.Perfekte per tu vendosur ne frigorifer per te mbajtur shenime te ndryshme apo ne tabele magnetike, nga ku femijet tuaj mund te mesojne dhe te argetohen.Te pershtatshme per moshen 3 vjec+

  250.00  Lekë

 • Numra Me Magnet

  Numra shumengjyresh me magnet, perbehen prej materiali plastik teper cilesor dhe jo te demshem per femijen.Perfekte per tu vendosur ne frigorifer per te mbajtur shenime te ndryshme apo ne tabele magnetike, nga ku femijet tuaj mund te mesojne dhe te argetohen.Te pershtatshme per moshen 3 vjec+

  250.00  Lekë

 • Tende Portative Per Bebe 2 Ne 1

  Tende portative per bebe 2 ne 1, kaq e vecante ne ngjyre gurkali me gri.Perfekte per te vendosur te voglin tuaj per tu relaksuar ne shtepi apo nderkohe qe udhetoni pasi vjen me dyshek te rehatshem e te trashe premium rezistent ndaj ujit me carcarf qe mund te lahet, tende te rregullueshme me ajerosje per ta mbrojtur ate nga mushkonjat dhe me rrjete ne pjesen anesore nga ku mund te kontrolloni te voglin tuaj nderkohe qe fle.Mund ta merrni kudo me vete pasi ne pak sekonda mund ta palosni dhe ta shnderroni ne nje cante transporti duke kursyer ne kete menyre hapesire.E pershtatshme per tu perdorur per femije te sapolindur deri ne momentin qe ai fillon te shtyje kembet ose duart larte.

  4490.00  Lekë

 • Kostum Per Djem

  Set sportiv "Adidas" per djem, i perbere nga 3 pjese: tuta te gjata + bluze me menge te shkurtra dhe bluze me zinxhir. Dizajn teper modern qe femijet tuaj do e pelqejne shume. Material cilesor. I pershtatshem per moshat nga 2 ne 8 vjec. Vjen ne ngjyre: te zeze dhe te kuqe.

  2990.00  Lekë

 • Set Per Djem

  Set per djem me personazhin me te dashur te femijeve Spiderman, i perbere nga 2 pjese: bluze me menge te gjata + tuta. Material cilesor pambuku qe do i beje te vegjlit tuaj te ndihen si nje superhero i vertete.E pershtatshme per moshen 2- 8 vjec.

  2790.00  Lekë

 • Kostum Per Djem

  Kostum sportiv per djem, perbehet nga 2 pjese: hoodie + tuta te gjata. Vjen me nje dizajn teper terheqes me mbretin luan qe femijet tuaj do e pelqejne shume. Material cilesor. I pershtatshem per moshat nga 2-8 vjec. I disponueshem ne ngjyre gurkali, te kuqe, blu, jeshile

  2190.00  Lekë

 • Kosh Lojrash

  Kosh i madh lojerash, ideal per femijet tuaj ne menyre qe te luajne me lodrat e tyre te sigurt dhe pa frike.Perbehet nga material I bute dhe i rehatshem, me faqe rrjete nga ku mund te kontrolloni dhe te shihni cfare ben ne cdo moment femija juaj.Me kembe per qendrueshmeri te larte.Vjen se bashku edhe me 50 topa plastike dhurate. E pershtashme per moshat mbi 6 muajshe.Permasat: 60 x 130cm

  5490.00  Lekë

 • Pistolete Flluskash Per Femije

  Pistolete flluskash per femije dhe jo vetem. Perfekte per ti dhene me teper atmosfere ambientit tuaj por dhe per te zbavitur te vegjlit tuaj. Material plastik i lemuar me 36 vrima per te nxjerr flluska shumengjyreshe.Mjafton te hidhni sasi solucioni per flluska ne enen e vogel dhe me pas shtypni butonin. Funksionon me bateri.Rekomandohet per femije mbi 3 vjec!

  890.00  Lekë

 • Kostum Per Vajza

  Kostum per vajza perbehet, nga 2 pjese: bluze me menge te gjata + tuta me menge te gjata. Material cilesor pambuku qe do i bej te voglat tuaja te duken bukur por edhe te ndihen shume komode. I pershtatshem per moshat nga 5 ne 14 vjec. Vjen ne ngjyre roze dhe te zeze.

  2390.00  Lekë