Detaje

Kitchen & Home

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  2,290.00 Lek 4,990.00

  Kitchen & Home 28/08/2019 06:51:39

  Mbajtese buke druri

  Mbajtese buke druri me grile E lejon buken te ajroset edhe kur eshte e nxehte 100% perberje druri Me dimensione medium 40*25*20 cm

 • Avatar

  890.00 Lek 990.00

  Kitchen & Home 26/05/2020 10:19:39

  Organizues Hapsire Per Makine

  Organizues hapsire per makine, Ideale per te organziuar te gjitha paisjet dhe aksesoret qe ju duhen me vete gjate udhetimeve tuaja, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen e pasme te sendiljes se makines fale rripave te posacem, Me xhepa te posacem per te mbajtur telefonin, stilolapsa, shishet e ujit, tablete, libra e shume te tjera, E pershtatshme per te gjitha llojet e makinave.

 • Avatar

  2,290.00 Lek

  Kitchen & Home 25/05/2020 08:41:35

  Sistemuese Kepucesh

  Sistemuesja me e vecante e kepuceve, Sistemon dhe mbledh kepucet duke shamngur rremujen, me dizanj per ta vendosur pas deres duke kursyer ne menyre perfekte hapsiren tuaj, me 12 kate ku secili ze deri ne 3 pale kepuce cka do te thote qe ne total mund te mbani deri ne 36 pale kepuce, e bukur dhe teper e thjeshte per ta montuar, Material alumin me PVC. E duhura per cdo shtepi!

 • Mbajtese Sapuni Me Drite

  Mbajtese sapuni te lengshem, I përshtatshëm për nxjerrjen ne menyre automatike te sapunit te lengshem apo shampo, me dizanj te vecante me drite nate cka ju jep mundesi te lani duart pa problem edhe naten pa pasur nevoje per te ndezur driten, Me 7 ngjyra te ndryshme qe mund ti zgjidhni sipas deshires, Paisur me sensor qe ndien levizjen dhe ndizet automatikisht kur afroheni dhe fiket kur ju largoheni, Funksionon me bateri.

 • Shishe Uji

  Shishe uji sportive, Me nje dizanj te vecante silikoni pa BPA te sigurta per shendetin, Ideale per ta marre kudo me vete ne udhetimet tuaja, Material fleksibel mund te paloset duke kursyer hapsiren tuaj, e lehtë për tu pastruar, E pershtatshme per cdo lloj pije: te ngrohta dhe te ftohta.

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Kitchen & Home 22/05/2020 11:11:16

  Xhezve Elektrike Sokany

  Xhezve Elektrike Sokany Modeli: YLW-607, Ideale per ju qe e doni kaq shume kafen turke, Material qelqi rezistente ndaj nxehtesise, Me buton per fikjen dhe ndezjen, Sistem mbrojtje nga mbinxehja, me baze te rrotullueshme 360 grade, Kapaciteti: 500 ml, Fuqia 600 W.

 • Avatar

  1,690.00 Lek

  Kitchen & Home 22/05/2020 03:04:48

  Qese Me Vakum Per Ushqime

  Qe ushqimet tuaja te jene te fresketa gjithomone, Qese me vakum per ruajtjen e tyre ne frigorifer, bërë nga materiale të qëndrueshme dhe të ripërdorshme, Perfekte per mishin, frutat, perimet apo gjithcka tjeter ne kuzhine, Ruajne aromen e tyre dhe nga bakteret e mikororganizmat e mundshem. Qeset jane te paisura me nje valvul te vecante per nxjerrjen e ajrit dhe mbyllje hermetike, Vijne se bashku me makinen qe eshte dizenjuar posacerisht per nxjerrjen e ajrit, funksion i thjeshte me operim vetem me nje prekje, Paketimi permban makinen e cila funksionon me 3 bateri te llojit AAA qe nuk perfshihen, 6 qese dhe nje guide me instruksione.

 • Mprehes Thikash

  Mprehes Thikash, Ideal per thika si te reja ne kuzhinen tuaj! I shpejte dhe teper efektiv, me nje dizanj te vecante mjafton thjesht te kaloni thikat mes 2 teheve te mprehta dhe do i keni gati ne vetem pak sekonda, I pershtatshem per te gjitha llojet e thikave, Siguron qendrueshmeri dhe kualitet te larte, Perfekt per cdo kuzhine!

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Kitchen & Home 20/05/2020 08:35:44

  Set Me 3 Tava

  Set me 3 tava keku, Ideale per te pergatitur embelsirat tuaja te preferuara, Material alumini qe nuk ngjisin dhe pastrohen lehte, Me pjese anesore qe hapet duke mos e prishur formen, Dimensione perkatesisht: 22.5 cm, 25.5 cm dhe 26.5 cm.

 • Avatar

  2,690.00 Lek

  Kitchen & Home 19/05/2020 07:41:50

  Grirese Ushqimesh Sonifer

  Grirese Ushqimesh elektrike Sonifer Modeli: SF-8051, Me nje dizanj modern ideal per grirjen e cdo lloj ushqimi duke kursyer dhe lehtesuar jeten ne kuzhinen tuaj, Grini gjithcka si frutat, perimet apo edhe mishin per pergatitjen e qofteve te shijshme, Me 2 ene te ndryshme per grirje me kapacitet: 200 dhe 500 ml per me shume prakticitet, Me tehe grirje material celiku inoks te cilesise se larte per coptim perfekt, teper e sigurt ne perdorim, Fuqia: 250 W.

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Kitchen & Home 19/05/2020 01:40:00

  Mikser Dore Sokany

  Mikser Dore Sokany Modeli: CX-6619, Me nje dizanj modern qe pershtatet lehte ne cdo kuzhine, Teper cilesor ne pergatitjen se kremit apo brumit per embelsirat, Me 5 nivele te ndryshme shpejtesie dhe funksion turbo, Me 2 cifte aksesoresh per trazim perfekt te brumit, operim i lehte, Fuqia: 300 W.