• Cader Shiu

  Cader shiu, Ideale per t'ju mbrojtur ne ditet me shi, material i forte me 16 tela, rezistente ndaj ujit dhe eres se forte, Madhesi kompakte qe merret me vete kudo. Ne ngjyrat te ndryshme.

 • Sholle Per Kepuce

  Sholle per kepuce, Bere nga material leshi ne pjesen e siperme per te mbajtur ngrohte kembet tuaja gjate diteve te ftohta, shtresa e poshtme e bere nga material latex qe siguron rehati maksimale gjatë ecjes, te buta dhe teper komode, te pershtatshme per meshkuj dhe femra pasi mund ti prisni me gershere per te rregulluar masen e duhur.

 • Syze HD Vision

  Syzet HD Vision jane ato qe ju duhen per mbrojtje dhe nje shikim me te qarte, Me cilesi te larte HD ju lejojne te shikoni gjithcka me ngjyra, qartesi dhe ne detaje, Mbron sytë tuaj 100 % nga pluhuri dhe rrezet e dëmshme UV, Per me teper mund ti vendosni edhe siper syzeve tuaja optike, Me nje dizanj te bukur, Ideale sidomos per ju qe keni nje jete plot aventura!

 • Mbulese Kepucesh

  Mbulese kepucesh, ideale per ti perdorur ne ditet me shi, Material silikoni te papershkrueshme nga uji duke mbrojtur ne kete menyre kepucet tuaja, I mban ato te thata dhe te pastra, Dizajn i gjerë i hapur cka i ben te lehta për tu vendosur, Te thjeshta edhe per tu pastruar!

 • Ore Per Femra

  Ore per femra kaq e vecante, me dizanj kaq te bukur dhe fin, ngjyre gold me fushe me gur, Ndertuar nga material rezistente dhe xham kunder gervishtjeve, Ideale si nje dhurate perfekte per kedo!

 • Ore Per Femra

  Ore per femra kaq e vecante, me dizanj kaq te bukur dhe fin, fushe dyngjyreshe, Ndertuar nga material rezistente dhe xham kunder gervishtjeve, Ideale si nje dhurate perfekte per kedo!

 • Ore Per Femra

  Ore per femra kaq e vecante, me dizanj kaq te bukur dhe fin, bgjyre gold me fushe te bardhe,Ndertuar nga material rezistente dhe xham kunder gervishtjeve, Ideale si nje dhurate perfekte per kedo!

 • Ore Per Femra

  Ore per femra kaq e vecante, me dizanj kaq te bukur dhe fin, Ndertuar nga material rezistente dhe xham kunder gervishtjeve, Ideale si nje dhurate perfekte per kedo!

 • Ore Per Femra

  Ore per femra kaq e vecante, me nje mjellme ne mes te fushes dekoruar me gur, Ndertuar nga material rezistente dhe xham kunder gervishtjeve, Ideale si nje dhurate perfekte per kedo!

 • Cader Shiu magjike

  Cader shiu,qe ndryshon ngjyre sapo bie ne kontakt me shiun. ideale per te gjitha stinet: siguron mbrojtje ndaj rrezeve te diellit, eres, shiut dhe bores, material i forte, hapet mjaft lehte duke shtypur botonin te doreza, Dizanj kaq i bukur me flutura!Madhesi kompakte qe merret me vete kudo.Ne ngjyrat e zeze,vishnje,jeshile dhe blu.