• Elektrik Dore

  Elektrik dore multifunksional Modeli: YJ-1908 (SY)K, Ideal per te ndricuar duke sjell drite ne te gjitha ambientet ku mbizoteron erresira, Ndertuar nga llamba Led te fuqishme, Me nje dizanj kaq praktik per ta marr me vete kudo ne udhetimet tuaja si piknik apo kamping, Mund te perdoret edhe si nje power bank per karikimin e paisjeve tuaja elektronike qe kane hyrje USB, Gjithashtu ju lejon te degjoni edhe muzike pasi suporton MP3 dhe radio FM, Ne paketim vjen se bashku me 3 llamba per ndricim dhe panel per karikim diellor, Kapacitet i baterise: 7000 mah, Fuqia: 5 W, Dimesnione: 23 x 12 x 16 cm.

 • Korse Per Djersitje

  Korse per femra, Teper efektive për formimin e trupit, gjë që ju bën ti thoni lamtumirë barkut. Djeg dhjamin deri në 2 herë më të shpejtë duke ju dhene belin qe keni enderruar gjithmone permes pordhimit te nxehtesise qe ju mundeson te djersisni, Dizanj i cili nuk ju pengon frymemarrjen dhe teper elastik, Siguron edhe mbeshtetje te shpines duke ju lehtesuar dhimbjet, I bute dhe rehatshem gjate perdorimit.

 • Peshqir Ftohes

  Peshqir Ftohes, Me nje dizanj te vecante ndertuar nga fije poliester dhe te ftohta antibakteriale, Mjaftopn ta vendosni ne uje te ftohte, ta shtrydhni dhe ai do te ruaj ftohtesine deri ne 20 grade celicus, Mund ta perdorni per ore te tera, Ideal per aktivitetet tuaja sportive duke e vendosur reth qafes apo edhe kur jeni me temperature, Thith menjehere djersen duke ju dhene ndjesine e freskise, Mund te lahet me dore ose lehtesisht edhe ne lavatrice.

 • Zgare per barbeque

  Zgare per barbeque me skelet metalik per gatime te shendetshme ne natyre. Gatuani gjithcka si mish,peshk,perime. Me kembe te palosshme cka e ben praktike per ta marre kudo me vete. Me dimensione 73*70*33 cm.

 • Pedometer

  Pedometer dixhital, Ideale per ju keni nje jete sportive aktive, Paisur me sensor 2D, Tregon kohen, numeron hapat dhe kalorite e djegura, Me ekran dixhital, Siguron matje te sakta ne pozicionin vertikal.

 • Zgare per barbeque

  Zgare per barbeque me skelet metalik per gatime te shendetshme ne natyre. Gatuani gjithcka si mish,peshk,perime. Me kembe te palosshme cka e ben praktike per ta marre kudo me vete.

 • Drite Per Ndricim

  Drite per ndricim, Me nje dizanj praktik ne forme trekendore ideale per te ndricuar ne zonat ku mungon drita, Mund ta merrni me vete ne kampe per tju ndricuar naten apo brenda cadres suaj, ne peshkim, rruge, apo riparimin e makinave, Me drita Led te integruar me fuqi te larte ndricuese dhe disa opsione dritash, Bërë prej plastike të qëndrueshme që mund të përballojë goditje, paisur me doreze ne pjesen e pasme per ta mbeshtetur ne cdo vend apo per ta mbajtur ne dore, Funksionon me 3 bateri te llojit: AA , me karikim dhe me panel diellor. Gjithashtu sherben si power bank per te karikuar telefonin tuaj. Fishe e perfshire ne paketim.

 • Elektrik Per Ndricim

  Elektrik per ndricim, Me nje dizanj praktik ideale per te ndricuar ne zonat ku mungon drita, Mund ta merrni me vete ne kampe per tju ndricuar naten apo brenda cadres suaj, Mund ta perdorni gjithashtu ne peshkim, rregullimin e makinave apo raste emergjente ne shtepi, Me drita Led te integruar me fuqi te larte ndricuese, Bërë prej plastike të qëndrueshme që mund të përballojë goditje, paisur me dorezë te përshtatshme e cila ju lejon të mbani atë në duart tuaja, Me panel diellor e cila mund ta karikohet edhe me ane te rrezeve diellore pervecse ne menyre elektrike, Me vend per fishe USB cka ju lejon te karikoni telefonin tuaj kur ngelni pa bateri.

 • Kostum Sportiv

  Kostum sportiv per femra, I pershtatshem gjate aktiviteteve tuaja sportive si: palester, joga, vrap, ecje, areobi e te tjera, Material mikrofiber teper i rehatshem dhe komod. Lejon depertimi e ajrit dhe duke eleminuar djersitjen dhe aromat e pa kendshme.

 • Tende Kampingu

  Tende kampingu per ju aventurieret, e pershtashme per 8 persona, Lehtë për të vendosur dhe çmontuar, ideale për kampe apo aktivitete te tjera në natyrë, Material teper rezistente edhe ndaj shiut dhe insekteve, Tenda eshte me mbyllje cka e ben te pershtatshme per tju mbrojtur ne cdo kohe, Dimensione: 220 x 300 x 170 cm.