• Furce elektrike per masazh

  Furce elektrike per masazh, Furca e paisur me 5 koka te ndryshueshme: mikrodermë, masazh, furçë, gurë shtufi dhe kokë pastrimi; Ka doreze te gjatë qe e bën më të lehtë arritjen e shpinës dhe këmbëve; E paisur me buton të lartë / të ulët për rregullimet e shpejtësisë. Ndihmon te mbani lëkurën tuaj më të shëndetshme, me pamje më të re dhe qetëson menjëherë muskujt e lënduar dhe të lodhur; Eshte kunder ujit dhe mund te karikohet fale fishes me dalje USB-je.

 • Makine prerese 3 ne 1 per meshkuj

  Makine prerese 3 ne 1 per meshkuj, Modeli: ES-901; Preresja ideale per meshkujt me 3 funksione: me koken per stilimin e flokeve, me koken per hunden/veshet dhe per vetullat; E ndertuar nga celik inoks, me motor te fuqishem dhe drite te integruar LED; Dimensionet e produktit 27 x 5 cm.

 • Paisje per dyll Fapa

  Paisje per dyll Fapa, Modeli: EN-1705; Paisja qe ju eshte nevojitur deri tani per nje depilim efikas, te shpejte dhe cilesor; Mund te shkrije cdo dyll; Temperatura e saj maksimale eshte 80 grade dhe kapaciteti 400 gr; Eshte mjaft higjienike sepse tasi mund te lahet lehtesisht; E pershtatshme per parukeri dhe perdorim personal.

 • Kuti Organizimi Kozmetike

  Kuti organizmi per bizhu dhe makeup e cila i duhet cdo femre qe kujdeset per veten, Ideale per te sistemuar aksesorët e flokëve, bizhuteritë si edhe kremrat dhe te gjitha produktete e make up-it, me hapsire te mjaftueshem me 3 sirtare, mund te mbani te gjitha ne nje te vetme me kete kuti kaq praktike, me doreze per ta transportuar kudo, Material me cilesi te larte e cila nuk demtohet, pastrohet mjaft thjeshte.

 • Krem Per Fytyren Nivea

  Krem per fytyren Nivea Skin Identical Q10, me nje formule te vecante vepron në harmoni të përsosur me lëkurën tuaj dhe lufton procesin e plakjes, me veti te larte hidratuese krijuar posaçërisht për lëkurë të kombinuar, minimizon poret dhe mbron lekuren e fytyres nga rrezet e demshme UVA / UVB. Zvogëlon dukshëm rrudhat në 4 javë.

 • Kreher Flokesh DSP

  Kreher Flokesh DSP Modeli: 50052, Me funksion 3 ne 1 ideal per tharjen, drejtimin dhe stilimin e flokeve,, Me nivele te rregullueshme te temperatures, Teknologji inovative qe e cila permireson shkelqimin e flokeve duke i lene ato te bute si mendafshi, Jep atyre volumin e dshiruar, Ventilimi unik i rrjedhës së ajrit siguron mbulim më të mirë të ajrit dhe nxehtësisë. Kordon me gjatesi: 1.8 m dhe rrotullim 360 grade per perdorim sa me komod.

 • Stilues Flokesh

  Stilues flokesh modeli: HS-968, me nje dizanj praktik i duhuri per krijimin e ondeve te bukura me vale dhe volum cdo dite, pllaka qeramike qe nuk demtojne flokun, elemente ngrohes PTC dhe temperature te rregullueshme deri ne 210 grade, indukator drite LED, kordon i rrotulluesh ne 360 grade per lehtesi manovrimi, fuqia: 36 W.

 • Kapuc Per Tharjen e Flokeve

  Kapuc per tharjen e flokeve, me dizanj me nje gome fund të mëngës per përshtatje më të mirë për tharëses, ju jep flokeve me shume vellim, i rigjeneron dhe hidraton ato.Ideal sidomos per floke kacurrele, te thate dhe te demtuar.

 • Makine Epilimi

  Makine epilimi, per pastrimin e shpejte dhe pa mundim te kurrizit, Madhësia e saj: Set prej 3 tehësh zëvendësues. Me diameter 45 cm, me formë ergonomikisht, mund të arrihet çdo qime në shpinë - pa ndihmë nga jashtë! Përafërsisht Tehu me gjerësi 11.5 cm me strukturën mbrojtëse të dhëmbit lejon që rruajtja e shpinës të pritet vetë në disa minuta me rrezik jashtëzakonisht të ulët. I përshtatshëm për rroje të lagësht dhe të thatë.

 • Syze Leximi Me Ndricim

  Syze leximi me ndricim, te duhurat per personat me probleme te shikimit nga afer, Bërë nga material premium për PC. Bateria mund të zëvendësohet. Material me cilësi të lartë dhe të qëndrueshëm lejon një qëndrueshmëri më të gjatë, dhe janë me të vërtetë të rehatshme. Gjerësia e xhamit: 50 milimetra. Me lente me dioptri +1.0 / +1.5 / +2.0 / +2.5 / +3.0. Dhe me dritë LED në mënyrë që të mund të lexoni në errësirë pa nevojen e një llambë. Kundër shkëlqimit vezullues mbrojnë sytë tuaj nga lodhja dhe shqetësimi. Si syze kundër lodhjes mund t’i përdorni në shtëpi ose në zyrë.