• Mikrovale ETA MORELO

  Mikrovale ETA MORELO, Kodi: MK12222, Me nje dizanj klasik ne ngjyre te zeze e cila gjen zbatim ne cdo shtepi, Ideale per ngrojen e shpejte te cdo ushqimi tuaj, Kontroll mekanik i kohës së gatimit; Me 5 nivele te ndryshme te temperatures, Vëllimi i brendshëm 20 l, Dimensionet e brendshme të furrës 435 x 250 x 345 mm, Kohëmatësi i rregullueshëm deri në 35 min, Pajisur me sistemi te përhapjes uniforme të mikrovalëve dhe sistemi te sigurisë për mbylljen automatike të furrës kur hapet dera, Niveli i zhurmës 63 dB, Fuqia: 700 W

 • Fshese ETA AQUALIO

  Fshese ETA AQUALIO, Kodi: FS12221, Me funksion te dyfishte: pastrues vakumi vertikal dhe manual 2 ne 1, Mund të përdoret si për fshirjen e sipërfaqeve të mëdha ashtu edhe për amrrjen e pluhurave ne vendet e vështira për t'u arritur, si p.sh. dritaret, divanet e te tjera, Ajo ka një sistem unik të filtrimit me uje ne 5 hapa që thith papastërtitë e kontaminuara dhe parandalon rikthimin në dhomë. Filtri aktiv i karbonit pastron ajrin dhe absorbon të gjitha aromat. Në filtrin e mbrojtjes NetPRO, kapen pjesë të mëdha të papastërtive, Filteri Hepa kap edhe grimcat më të vogla. Kjo fshese eshte gjithashtu e pajisur me dritë UV që dezinfekton enën e ujit dhe e privon atë nga bakteret, marimangat, myk, maja dhe mikroorganizmat e tjerë që mbeten në rezervuar pas pluhurave. Kapacieteti i rezervuarit te papastertive: 0.47 L, Niveli i zhurmes:83 dB, Funksionon edhe me bateri e cila ka kohen e punes deri ne: 50 minuta, Projektuar veçanërisht për familjet që kërkojnë një mjedis shumë të pastër.

 • Beres Buke Eta

  Beres Buke ETA DELICCA, Kodi: PB12223, Nje pajisje me cilesi te larte e cila ju mundeson gatimin e shume llojeve te bukes ne komoditetin e shtepise suaj dhe pa shume mundim, Me 12 programe te ndryshme gatimi, Kapaciteti maksimal: 1300 g, me ekran LCD ndricues blu, Ofron opsionin e gatimit pa gluten, Mund të vendosni madhësinë e saj dhe ngjyrosjen e kore në 3 nivele, Fuqia 800 W.

 • Tavoline Hekurosje

  Tavoline hekurosje, me mbajtese hekuri dhe kembe metali, Permasa: 120 * 38 cm. Dizanj dekorativ, Paloset duke mos zene shume vend ne hapsiren tuaj kur nuk e perdorni.

 • Aparat Kunder Mushkonjave

  Aparat kunder mushkonjave, Vjen se bashku me shishen e lengut e cila vendoset tek paisje qe hyn ne prize, Falë luhatjeve të shumta të tensionit të termistorit dhe thithjes së fuqisë së veçantë të siguresave, paisja siguron avullim konstant dhe të qëndrueshëm të përbërësit aktiv, duke siguruar vrasjen e mushkonjave deri në 50 netë (480 orë). Zgjidhja përfundimtare ndaj problemeve të mushkonjave.

 • Hekur Hekurosje DSP

  Hekur hekurosje DSP Modeli: KD1064, Cilesi e larte, Dizenjuar per hekurosje ne te thate dhe me avull per te larguar edhe rrudhat me te veshtira nga rrobat, Pllake qeramike e cila nuk ngjit dhe rreshqet lehtesisht ne cdo material, Temperature e rregullueshme, Fuqia : 2200 W. Per hekurosje efikase dhe te shpejte te rrobave tuaja!

 • Hekur Hekurosje DSP

  Hekur hekurosje DSP Modeli: KD1075, Cilesi e larte, Dizenjuar per hekurosje vertikale me avull duke larguar keshtu edhe rrudhat me te veshtira nga rrobat, Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 0.8 litra, Praktik dhe madhesia e tij kompakte e ben kaq te pershtatshem per ta marre kudo me vete ne udhetimet tuaja, Fuqia : 1500 W.

 • Grill Elektrike Sonifer

  Grill Elektrike Sonifer Modeli: SF-6058, Me nje dizanj praktik, ideale per pergatitjen e sanduiceve apo pjekjen e mishit, peshkut dhe perimeve; Pllaka me sipërfaqe jo-ngjitëse, Me 5 nivele te ndryshme kontrolli te temperatures, Paisur me tabaka per mbledhjen e yndyres per ushqime te shendetshme pa vaj, Me 2 indikator drite, Fuqia: 1800 W.

 • Beres Buke DSP

  Beres Buke DSP Modeli: KC3011, Nje pajisje ideale per pergatitjen dhe pjekjen e bukes ne menyre te thjeshte dhe pa mundim, ndertuar nga material inoks nderthurur me plastiken, ofron 19 program te ndryshme zgjedhje, Me ekran LCD dhe kontoll me prekje, Mban buken ngrohte per rreth 60 minuta, Vendosje e intensitetit te ngjyres se kores ne 3 nivele, Kapaciteti i enes: 1.5 liter, Fuqia: 550 W.

 • Mikser Dore Me Tas DSP

  Mikser dore me tas DSP Modeli: KM3001, Dizenjuar per rrahjen e vezeve ne menyre perfekte apo per te pergatitur brumin e embelsirave duke lehtesuar punen tuaj ne kuzhine, Material plastike me tas material celiku inoks me kapacitet: 4000 ml, 5 nivele te ndryshme shpejtesie, Fuqia: 250 W.