• MP3 dhe karikues per makine

  MP3 dhe karikues per makine Remax model RCC230, Me nje dizanj te vecante me drite anesore shumengjyreshe qe rri e ndezur ,prodhim i vitit 2020. Ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe udhetoni me makine, Gjithashtu fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni lehtesisht telefonatave, me 2 porta USB fast charge per te karikuar 2 telefona ne te njeten kohe, me ekran dixhital qe tregon frekuencen, Distance lidhje: 10 m. Dalje: 2.4 A. Dalje te vecante type-c per telefonat e rinj. Surorton karte memorie ose USB. Cilesi maksimale e zerit.

 • MP3 dhe karikues per makine

  MP3 dhe karikues per makine Remax model RCC109, Me nje dizanj te vecante dhe praktik,prodhim i vitit 2020. Ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe udhetoni me makine, Gjithashtu fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni lehtesisht telefonatave, me 2 porta USB fast charge per te karikuar 2 telefona ne te njeten kohe, me ekran dixhital qe tregon frekuencen, Distance lidhje: 10 m. Dalje: 3 A. Surorton karte memorie ose USB. Cilesi maksimale e zerit.

 • Doreze Per Pastrim

  Doreze per pastrim, E pershtatshme per larjen e makines, material mikrofiber, ideale edhe perdorim te gjere ne pastrimin e shtepise, Dimensionet: 26x18 cm.

 • Shampo Me Ngjyre Per Makine

  Shampo me ngjyre per makine, per larjen dhe pastrimin e makines suaj ne ngjyre jo te zakonte. Ideale per lavazhe apo perdorim vetjak. kapaciteti: 4 liter. Vjen ne ngjyrat roze,blu,jeshile, dhe e verdhe

 • Furce Pastrimi Per Makine

  Furce automatike per pastrimin e makines, me koke rrotulluese dhe hapesire per te vendosur detergjentin, funksionale per te lare makinen, dritaret apo dyshemene. Gjatesia totale : 120 cm. Diametri i kokes se furces: 17 cm.

 • Peshqir Mikrofiber

  Peshqir per pastrimin e makines Flamingo modeli: F021, material mikrofiber i cilese se larte, absorbon shume mire ujin, permasa: 30 x 40 cm.

 • Pastrues Per Makine

  Pastrues per makine Flamingo modeli: F031, me nje formule te vecante e cila pastron makinen tuaj duke i dhene shkelqim siperfaqes se saj. Qe te ofroni një kujdes më të mirë për makinën tuaj. Sasia: 300 ml.

 • Veshje Polimerike Per Makine

  Veshje polimerike per makine Flamingo modeli: F138, me nje formule te vecante me materiale polimeri të importuara të kombinuara me dyllë me fortësi të larte e cila vesh siperfaqen e makines suaj me nje shtrese ultra të hollë, e cila është rezistent ndaj gërvishtjeve, ngjitjeve dhe fërkimeve. Qe te ofroni një kujdes më të mirë për makinën tuaj.Sasia: 300 ml.

 • Pastrues Dhe Mbrojtes Per Makine

  Pastrues dhe mbrojtes per makine Flamingo modeli: F137, pastron, mbron dhe është perfekte për ABS, plastikë, vinil, gome dhe pjesën më të madhe të ambienteve automobilistike. Rinovon dhe shkelqen siperfaqet tuaja. Ndihmon gjithashtu edhe për të shmangur ne një masë të caktuar zbehjen e ngjyrave, gërvishtjet dhe oksidimi. Sasia: 300 ml.

 • Pastrues Sediljesh Per Makine

  Pastrues sediljesh per makine Flamingo Modeli: F136, me nje formule te vecante e cila përmban zbutës dhe agjentë kondicionues. Shtresa mbrojtëse vesh lëkurën e brendshme të makinës tuaj për t'i rezistuar dëmtimit të papastërtisë dhe ujit. Rivendos ngjyrën e venitur të lëkurës. Sasia: 300 ml.