• Stende dekorimi per tollumbaca

  Stende dekorimi per tollumbaca,mund te zbukuroni ambjentet e shtepise tuaj ose te lokaleve duke i dhene nje atmosfere festive.Mund te perdoren per raste festash,ditelindjesh,pervjetoresh etj.Seti permban gjithcka qe ju nevojiten sic jane 2 water bag me nga 27cm secila ,2 pjate baze me nga 24cm secila, 15cope shufra, 1 pompe per fryrjen e tollumbacave, 2 fibra PVC me nga 36cm, 50 unaza shtrenguese, 2 kapese per nyje, 2 litar,4 kunja mbajtese per tenden, 1 ngjites.

  2290.00  Lekë

 • Leter ambalazhi per lule

  Paketimi qe sherben per dekorimin e luleve te ndryshme.Me ane te kesaj letreje ju mund te krijoni buqeten ideale per tja dhuruar njerezve tuaj te dashur.Mund ti krijoni vete keto buqeta kaq te bukura ose mund te perdoret nga dyqane te ndryshme lulesh.20 fije kane permasa: 55x58cm.

  790.00  Lekë

 • Varg Dritash Dekorative

  Me ane te ketij vargu dritash ju mund te zbukuroni ambjentet e jashtme te shtepise,lokaleve etj.Mund te perdoren ne raste festash,gezimesh,etj.Eshte nje dekoruese mjaft e mire pasi ju ofron ndricim maksimal dhe cdo gje do te duket e kuruar ne detaj.Jane te papershkrueshem nga uji.Nje varg eshte i gjate 3m dhe permban 10 llampa.

  2490.00  Lekë

 • Leter ambalazhi per lule

  Paketimi qe sherben per dekorimin e luleve te ndryshme.Me ane te kesaj letreje ju mund te krijoni buqeten ideale per tja dhuruar njerezve tuaj te dashur.Mund ti krijoni vete keto buqeta kaq te bukura ose mund te perdoret nga dyqane te ndryshme lulesh.Ka material leter kraft+OPP, dhe eshte e ngjyre transparente.20 fije kane permasa: 56x46cm.

  690.00  Lekë

 • Buqete lulesh

  Buqete me trendafila, kaq e vecante, perfekte per te bere te lumtur personin tuaj te zemres diten e Shen Valentinit apo ne raste te tjera unike si ditelindje, Festat e 7-8 Marsit etj.Te disponueshme kompozimet si ne foto.Zgjidhni buqeten tuaj te preferuar! Buqeta vjen me nga 33 trendafila secila.

  2990.00  Lekë

 • Buqeta lulesh

  Buqete me trendafila, kaq e vecante, perfekte per te bere te lumtur personin tuaj te zemres diten e Shen Valentinit apo ne raste te tjera unike si ditelindje, Festat e 7-8 Marsit etj.Te disponueshme kompozimet si ne foto.Zgjidhni buqeten tuaj te preferuar! Buqeta vjen me nga 11 trendafila secila.

  1990.00  Lekë

 • Paketim per buqete lulesh

  Paketimi qe sherben per dekorimin e luleve te ndryshme.Me ane te ketij paketimi ju mund te krijoni buqeten ideale per tja dhuruar njerezve tuaj te dashur.Mund ti krijoni vete keto buqeta kaq te bukura ose mund te perdoret nga dyqane te ndryshme lulesh.Ka material plastike dhe eshte e dsponueshme ne ngjyre: roze,te zeze, te bardhe, vishnje dhe pjeper.Pakoja ka 50 cope.Me permasa: 28x44x9cm.

  490.00  Lekë

 • Kuti paketimi ne forme zemre

  Kuti paketimi dhuratash ne forme zemre kaq te bukura, perfekte per te paketuar dhuratat tuaja ne menyre elegante.Vijne me 3 madhesi te ndryshme Te disponueshme ne ngjyre te kuqe dhe blu.Perfekte per te realizuar dhurata te ndryshme per ditelindje, Shen Valentin, pervjetore apo raste te vecanta per personin tuaj te zemres.Permasat: 20x9cm / 17.5x7cm / 15x6cm.

  1290.00  Lekë

 • Set Kuti paketimi

  Set Kuti paketimi qe vijne ne formen e zemres.Eshte nje menyre teper terheqese dhe shume e bukur per te paketuar lule,cokollata apo dhurata te tjera.Te bera nga materiali i kartonit te forte rezistent, i ben ato shume te forta dhe te qendrueshme per nje kohe te gjate per tu perdorur.E disponueshme ne ngjyre te bardhe.Tre permasat e kartonave jane: 20x9cm / 17.5x7cm / 15x6cm.

  1290.00  Lekë

 • Rruaza shkume per dhurata

  Rruazat shkume sherbejne per mbushjen e paketimit te dhuratave tuaja.Dhurata do te duket me e plote me keto rruaza dhe eshte nje detaj i vecante qe mund te perdoret nga dyqane dhuratash.Gjithashtu mund te perdoret dhe per evente te ndryshme.Material shkume eco-friendly.Te disponueshme ne 6 ngjyra te ndryshme.Me permasa: 2-4mm.Peshon 13g.

  390.00  Lekë