Detaje

Auto Bebi

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  1,290.00 Lek

  Auto Bebi 11/11/2019 08:04:50

  Varese rrobash per makine

  Varese rrobash per makine, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen e kokes se sediljeve te makines, E pershtashme per kostume, xhaketa, kemisha apo cdo rrobe tjeter qe ato te mos rrudhosen gjate kohes qe udhetoni, Ndertuar nga material celiku te kromit, Gjeresia: 45 cm.

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Auto Bebi 03/09/2019 05:20:24

  Mbrojtese Dielli Per Makine

  Mbrojtese dielli per makine, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen perpara xhamit te pare te dritares se makines, Ne kete menyre ajo mbron makinen nga rrezet UV te diellit dhe parandalon nxehjen e makines, Me madhesi te rregullueshme, Ngjyre metalike, E thjeshte per tu instaluar.

 • Avatar

  1,990.00 Lek 2,990.00

  Auto Bebi 26/07/2019 01:25:39

  Kompresor makine

  Kompresor makine ne forme gome per te fryre goma Qe mos te ngeleni asnjehere ne rruge Me kabull qe punon tek vendi i cigares 12 V Fuqia 260 psi Ekran tregues presioni Gjatesia e kabullit te karikimit 2.8 meter Gjatesia e tubit te kompresorit 50 cm Mfajt kompakte dhe mund te merret me vete kudo,tubi dhe kabulli mund te futen ne trupin e kompresorit Diametri 18 cm Me 3 koka te ndryshme dalese I pershtatshem per cdo lloj gome , makine ,motorri apo biciklete , topa , lodra dhe komardare

 • Avatar

  4,990.00 Lek 6,990.00

  Auto Bebi 26/07/2019 01:25:19

  Kompresor makine dhe Pompe Ajri

  Pompe ajri dhe kompresor per fryerjen e gomave te makinave, bicikletave apo motocikletave E bërë me metal dhe gome me cilësi të lartë, të qëndrueshme. I pershtatshem per goma te vogla dhe te mesme Presioni maksimal: 100 PSI, Tensioni: DC 12 V Shkalla e rrjedhjes: 35L / Min Rryma maksimale: 10A Kohëzgjatja: 12 ~ 15 min Gjatësia e kabllit: Përafërsisht 2.8m

 • Avatar

  2,990.00 Lek

  Auto Bebi 06/04/2019 03:31:15

  Kompresor Ajri

  Kompresor Ajri portativ, menyra me e thjeshte dhe praktike per te mbushur gomat tuaja, Mjafton thjesht ta vini ne prize dhe ai do te fryeje gjithcka ne pak sekonda, Dizajni i saj kompakt është i përkryer edhe per fryerjen e dyshekëve te ajrit, biçikletat dhe topa sportive, Ndalon automatikisht në momentin qe arrihet sasia e duhur e mbushjes me ajer duke ju dhene keshtu siguri ne perdorim, Pajsiur edhe me ndricim LED, Me kabell te fuqishem per makine me gjatesi 14 ft , ne paketim vjen se bashku me aksesoret perkates.

 • Avatar

  2,990.00 Lek

  Auto Bebi 06/04/2019 03:31:05

  Pompe Uji Me Presion

  Pompe Uji me presion, Ofron zgjidhjen e duhur per cdo detyre pastrimi, ideale per larjen e makinave, motocikletave apo perdorim per ujitje ne kopesht, tarraca e te tjera, Material plastike, Presioni i shkarkimit: 0.6MPA, Gjatësia e kordonit elektrik: 5m ndersa e tubit te eprdorimit: 10 m. Fuqia: 60W.

 • Avatar

  790.00 Lek

  Auto Bebi 06/04/2019 03:30:45

  Kosh Mbeturinash Per Makine

  Kosh mbeturinash i vogel per makine, Ju ndihmon te mbani paster makinen tuaj, Ndertuar nga material plastike, Teper praktik, mund ta vendosni ne cdo vend qe eshte i pershtatshem per ju ne makine, Madhesi e vogel dhe kompakte e ben nje aksesor kaq te domosdoshem ne udhetimet tuaj.

 • Avatar

  1,190.00 Lek 1,490.00

  Auto Bebi 18/03/2019 02:36:40

  Arome makine

  Arome makine ,zyre dhe shtepie Pinotti Shishe parfumi dhe shkopinj aromatikues Arome oceanic, cemcakiz,caj jeshil,vanilje,jargavan

 • Avatar

  1,390.00 Lek

  Auto Bebi 26/01/2019 07:08:26

  Xhep makine Joyroom

  Xhep per hapesirat e makines Joyroom.Bërë me lëkurë cilësore, luksoze dhe njëkohësisht delikate, Rrit hapësirën e ruajtjes, duke organizuar në mënyrë efektive artikujt e shpërndarë nëpër makinë si celular, çelësa,karikues telefoni, fatura, etj, në të njëjtën kohë duke ndaluar renien e gjërave poshtë, Mban automjetin të pastër dhe të organizuar, Dizajn universal, i përshtatshëm me të gjitha automjetet, Pastrohet kollaj. Specifika: Materiali: lëkurë cilësore Dimensionet: 30 x 11 x 6 cm

 • Avatar

  4,490.00 Lek 5,590.00

  Auto Bebi 11/01/2019 09:33:44

  Veshje Gomash Per Makine

  Veshje gomash per makine, Dizenjuar per ti mbuluar plotesisht ato dhe perdorur gjate debores dhe akullit, Parandalojne rreshqitjen e makines ne ngrica dhe lehtesojne levizjen e automjeteve, me efektive se zinxhiret e makinave, Mjaft te thjeshta per tu pershtatur me permasa te ndryshme sipas madhesise se gomave te makines, Vijne ne paketim 2 cope vetem per gomat aktive;