Detaje

Alb-trade

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  490.00 Lek 990.00

  Alb-trade 02/07/2020 03:33:47

  Doreze Per Pastrimin e Kafsheve

  Doreze per pastrimin e miqve tuaj te vegjel macet apo qente, bere nga material silikoni me dhembeza e ben ideale per te larguar qimet e tyre nga lekura, Me dizanj me 5 gishta per te arritur edhe ne zonat e veshtira si prapa kembeve apo bishtin e tyre, Gjithashtu sherben edhe si nje masazhues per apo si nje furce larje gjate kohes se dushit, Ndihmon ne permirsimin e metabolizmit te tyre dhe permiresimin e qarkullimit te gjakut, Teper e rehatshme dhe praktike gjate perdorimit.

 • Avatar

  490.00 Lek

  Alb-trade 13/07/2019 06:14:53

  Maske Per Fytyren

  Maske per fytyren me mukus kermilli, Ideale per zgjidhjen e shume problmeve te fytyres si: largimin e poreve, pastrimin e pikave te zeza, rrudhave dhe kthen gjalleri fytyres se lodhur. Mjafton ta aplokoni vetem nje here ne dite per nje fytyre te paster dhe te shendetshme!

 • Avatar

  690.00 Lek

  Alb-trade 13/07/2019 06:14:42

  Kufje me Zinxhire

  Kufje kaq te vecanta per te degjuar muziken tuaj te preferuar dhe te jeni trendi ne te njeten kohe, Me dizanj me zinxhire, teper cilesore per te degjuar mzuiken tuaj te preferuar nga cdo paisje elektronike smartphone, ipad, pc e te tjera, Me butona per tju pergjigjur telefonatave dhe kontrollin e volumit, gjatesia: 120 cm, Frekuenca: 20HZ-20000HZ, Vijne ne ngjyra te ndryshme.

 • Avatar

  990.00 Lek 1,490.00

  Alb-trade 13/07/2019 06:14:35

  Laps Per Zbardhjen e Dhembeve

  Laps per zbardhjen e dhembeve, Zbardh dhembet tuaja deri ne 4 nuanca me shume, Rezulatate te dukshme per 1 jave, Aplikohet mjaft thjeshte dhe teper i lehte ne perdorim, Per dhembe dhe buzeqeshje te bukur ne cdo kohe!

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Alb-trade 13/07/2019 06:14:30

  Rimel Per Syte

  Rimel per syte, Shton volumin dhe gjatesine qerpikeve tuaj, Perbehet nga fije mendafshi me fiber 3D, Nuk eshte i demshem dhe qendron gjate,

 • Avatar

  690.00 Lek 990.00

  Alb-trade 13/07/2019 06:14:22

  Elektrik Dore 2 ne 1

  Elektrik dore 2 ne 1, Ideal per ndricmin ne zonat e erreta ku mungon drita, Dizanj kompakt ndertuar nga material alumini, Cilesi e larte me drita shume te ndritshme, Ndricon deri ne distancat 50 m, Rezistent edhe ndaj ujit cka e ben te mundshem perdorimin e tij edhe per ndricim ne uje, Funksionon me bateri te llojit AA, Fuqia: 3 W, Me rrip mbajtes i cili sherben edhe si nje varese celesash. Madhesia: 9.5 x 2 x 2 cm

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Alb-trade 13/07/2019 06:14:09

  Korse Per Femra

  Korse e plote per femra, Mbulon teresisht pjesen e kofsheve dhe barkut, Me mbushje pambuku e ben ate teper te rehtashme ne momentin qe e vishni, Bere nga 80% najlon dhe 20% elastan, Ju ben te dukeni rreth 10-20 here me te dobet, Nuk duket fare kur e vishni poshte pantallonave apo veshjeve tuaja pasi pershtatet mjfat mire me trupin.

 • Avatar

  2,490.00 Lek 2,990.00

  Alb-trade 13/07/2019 05:59:33

  Fibra Per Floket

  Fibra per floket nga Toppik, ideale per ju qe vuani nga renia e flokeve, Bërë nga proteina natyrore me keratin të ngjyrosur perzihen ne menyre perfekte me floket tuaj ekzistues per te krijuar menjehere pamjen e flokeve natyrale te trasha dhe te plota, mbulon menjehere zonat ku mungojne floket tuaj apo ben qe floket e imet te duken e te dendur, I rezistojnë erës, shiut dhe djersitjes por hiqet lehte me ane te shampos, Per te gjitha llojet e flokeve, Vjen ne disa ngjyra.

 • Avatar

  1,490.00 Lek 2,490.00

  Alb-trade 13/07/2019 05:59:02

  Korse Per Femra

  Korse per femra, Dizenjuar per perdorim paslindjes, Siguron mbeshtetje para dhe mbrapa te belit cka mundeson lehtesimin e dhimbjeve pas lindjes, Është gjithashtu teper efektive edhe për formimin e trupit, gjë që ju bën ti thoni lamtumirë barkut. Dizanj i cili nuk ju pengon frymemarrjen dhe teper elastik, I bute dhe rehatshem gjate perdorimit.

 • Avatar

  2,490.00 Lek 3,490.00

  Alb-trade 13/07/2019 05:58:42

  Korse Per Gra Shtatezena

  Korse dizenjuar per grate shtatezena, Mbeshtet plotesisht pjesen e barkut dhe shpines duke ndihmuar ne lehtesimin e lodhjes dhe dhimbjes, Gjithashtu mbron pozicionin e fetusit dhe teper i sigurt gjate gjithe procesit te shtatzanise, Bere nga material i bute pambuku cka e ben teper te rehatshem dhe komod, Mund ta vishni edhe siper rrobave tuaja.