Korse Per Gra Shtatezena

Detajet e produktit


Korse dizenjuar per grate shtatezena, Mbeshtet plotesisht pjesen e barkut dhe shpines duke ndihmuar ne lehtesimin e lodhjes dhe dhimbjes, Gjithashtu mbron pozicionin e fetusit dhe teper i sigurt gjate gjithe procesit te shtatzanise, Bere nga material i bute pambuku cka e ben teper te rehatshem dhe komod, Mund ta vishni edhe siper rrobave tuaja.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.