Detaje

Elektronic Store

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  6,690.00 Lek 8,990.00

  Elektronic Store 15/05/2017 09:58:58

  VK World New V3

  VK World New V3 telefoni qe te gjithe duam ,me 3 karta SIM dhe vend per 1 karte memorie,i disponueshem ne disa gjuhe,kundra ujit,kundra pluhurave dhe elektricitetit,kundra goditjeve.ROM: 2G, Camera 2MP, CPU:Dual Core,RAM 128M,MP3 Playback,GPRS,FM Radio,Message,Bluetooth,Memory Card,Lojera, Resolution:480X320, bateria(mAh):3000mAh,ekrani 2.4 inch,me flash shume te forte,sherben dhe si power bank per te karikuar telefon tjeter.

 • Avatar

  19,990.00 Lek

  Elektronic Store 20/08/2019 10:28:24

  Samsung J7 Prime

  Samsung J7 Prime, Lancuar ne gusht te vitit 2016, Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.5 inches, Rezolucioni: 1080 x 1920 pixels, Me sistem Android 6.0.1, CPU: Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53, kapaciteti i memories: 16/32 GB, 3 GB RAM ; Me kamera kryesore: 13 MP, f/1.9, 28mm (wide), AF , Video: 1080p@30fps, kamera per selfie: 8 MP, f/1.9, Bluetooth: 4.1, A2DP, LE; kapacitet i baterise: 3300 mAh, Dimensione: 151.7 x 75 x 8 mm.

 • Avatar

  28,990.00 Lek 29,990.00

  Elektronic Store 20/08/2019 10:27:50

  Samsung A50

  Samsung Galaxy A50, Lancuar ne shkurt te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.4 inches, Rezolucioni: 1080 x 2340 pixels, Me sistem Android 9.0, CPU: Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) , kapaciteti i memories: 64 GB, 4 GB RAM ; Me kamera kryesore e trefishte: 25 MP, f/1.7, 26mm (wide), PDAF 8 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide) 5 MP, f/2.2, depth sensor, Video: 1080p@30fps, kamera per selfie: 25 MP, f/2.0, 25mm, Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, Kapaciteti i baterise: 4000 mAh, Dimensionet: 158.5 x 74.7 x 7.7 mm

 • Avatar

  15,990.00 Lek

  Elektronic Store 20/08/2019 10:27:17

  Samsung A10

  Samsung Galaxy A10, Lancuar ne shkurt te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.2 inches, Rezolucioni: 720 x 1520 pixels, Me sistem Android 9.0, CPU: Octa-core (2x1.6 GHz & 6x1.35 GHz), kapaciteti i memories: 32 GB, 2 GB RAM ; Me kamera: 13 MP, f/1.9, 28mm (wide), AF, Video: 1080p@30fps, kamera per selfie: 5 MP, f/2.0, Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, Kapaciteti i baterise: 3400 mAh, Dimensionet: 155.6 x 75.6 x 7.9 mm

 • Avatar

  18,990.00 Lek 19,990.00

  Elektronic Store 20/08/2019 10:26:27

  Samsung A20

  Samsung Galaxy A20, Lancuar ne mars te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.4 inches, Rezolucioni: 720 x 1560 pixels, Me sistem Android 9.0, CPU: Octa-core (2x1.6 GHz & 6x1.35 GHz), kapaciteti i memories: 32 GB, 3 GB RAM ; Me kamera kryesore te dyfishte: 13 MP, f/1.9, 28mm (wide), AF, Video: 1080p@30fps, kamera per selfie: 8 MP, f/2.0 , Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, Kapaciteti i baterise: 4000 mAh, Dimensionet: 158.4 x 74.7 x 7.8 mm

 • Avatar

  11,490.00 Lek 12,490.00

  Elektronic Store 20/08/2019 10:25:43

  Samsung A2 Core

  Samsung Galaxy A2 Core, Lancuar ne prill te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.0 inches, Rezolucioni: 540 x 960 pixels, Me sistem Android 8.0, CPU: Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53 , kapaciteti i memories: 8/16 GB, 1 GB RAM; Me kamera kryesore: 5 MP, f/1.9, AF, Video: 1080p@30fps, kamera per selfie: 5 MP, f/2.2, Bluetooth: 4.2, A2DP, LE, kapacitet i baterise: 2600 mAh.

 • Avatar

  10,990.00 Lek 11,990.00

  Elektronic Store 20/08/2019 10:24:57

  Samsung J2 Core

  Samsung Galaxy J2 Core, Lancuar ne gusht te vitit 2018, Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.0 inches, Rezolucioni: 540 x 960 pixels, Me sistem Android 8.1, CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, kapaciteti i memories: 8 GB, 1 GB RAM ; Me kamera kryesore:8 MP, f/2.2, AF , Video: 1080p@30fps, kamera per selfie: 5 MP, f/2.2, Bluetooth: 4.2, A2DP, kapacitet i baterise: 2600 mAh, Dimensionet: 143.4 x 72.1 x 8.9 mm

 • Avatar

  15,990.00 Lek 17,990.00

  Elektronic Store 20/08/2019 10:24:20

  Xiaomi Redmi 7

  Xiaomi Redmi 7, Lancuar ne mars te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / CDMA / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.26 inches, Rezolucioni: 720 x 1520 pixels, Me sistem Android 9.0, CPU: Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) , kapaciteti i memories: 16 GB, 2 GB RAM ; Me kamera kryesore: 12 MP, f/2.2, 1.25µm, PDAF, Video: 1080p@30/60fps, kamera per selfie: 8 MP, f/2.0, 1.12µm , Bluetooth: 4.2, A2DP, LE, aptX HD, kapacitet i baterise: 4000 mAh, Dimensione: 158.7 x 75.6 x 8.5 mm.

 • Avatar

  69,990.00 Lek 79,990.00

  Elektronic Store 20/08/2019 10:21:12

  Samsung S10

  Samsung Galaxy S10, Lancuar ne shkurt te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.1 inches, Rezolucioni: 1440 x 3040 pixels, Me sistem Android 9.0, CPU: Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M4 & 2x2.31 GHz Cortex-A75 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) - EMEA , kapaciteti i memories: 12 GB, 8 GB RAM; Me kamera kryesore te trefishte:12 MP, f/1.5-2.4, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, OIS 12 MP, f/2.4, 52mm (telephoto), 1/3.6", 1.0µm, AF, OIS, 2x optical zoom16 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), 1.0µm , Video: 2160p@30fps,, kamera per selfie: 10 MP, f/1.9, 26mm, Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, aptX, kapacitet i baterise: 3400 mAh, Dimensione: 149.9 x 70.4 x 7.8 mm.

 • Avatar

  1,990.00 Lek 2,490.00

  Elektronic Store 20/08/2019 07:12:09

  Tansmetues Wireless

  Transmetues Wireless Modeli: F1 Me nje dizanj te ri dhe unik Kryen njekohesisht disa funksione Me ekran dixhital Pajisur me porte USB per karikimin e pajisjeve te ndryshme ne makine 2.2 A Gjithashtu ajo mund te lidhet me bluetooth me smartphonin apo pajisjet e tjera per te degjuar edhe muzike Lejon tu pergjigjeni edhe telefonatave Suporton karte TF Mund ta lidhni me iphone, Ipad, MP3 e te tjera Per te gjitha pajisjet Apple apo Androit Lejon transmetimin e te dhenave FM me frekuence: 87.5MHz-108.0MHz Distanca e veprimit 5 m

 • Avatar

  13,490.00 Lek

  Elektronic Store 16/08/2019 07:12:57

  Xiaomi 7A

  Xiaomi 7A, Lancuar ne maj te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.45 inches, Rezolucioni: 720 x 1440 pixels, Me sistem Android 9.0, CPU: Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A53 & 6x1.45 GHz Cortex A53), kapaciteti i memories: 16 GB, 2 GB RAM ; Me kamera kryesore: 13 MP, f/2.2, 1.12µm, PDAF, Video: 1080p@30fps, kamera per selfie: 5 MP, f/2.2, 1.12µm , Bluetooth: 4.2, A2DP, LE, kapacitet i baterise: 4000 mAh, Dimensione: 146.3 x 70.4 x 9.6 mm.