Detaje

Fashion Kids

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  290.00 Lek

  Fashion Kids 13/01/2023 09:18:46

  Rrathe Per Vajza

  Rrathe per vajza te vogla, vijne me dizajne kaq te vecanta dhe terheqese per vogelushet tuaja.Te disponueshme modelet si ne foto.Qe femija juaj te duket stil ne cdo moment gjate dites!

 • Avatar

  450.00 Lek

  Fashion Kids 13/01/2023 09:18:39

  Rrathe Me Unicorn Per Vajza

  Rrathe me Unicorn per vajza, kaq i bukur dhe terheqes per vajzat tuaja te vogla vjen ne ngjyre gold dhe detaje lulesh e xixash.Dhurata perfekte qe mund ti beni princeshes tuaj!

 • Avatar

  450.00 Lek

  Fashion Kids 13/01/2023 09:18:35

  Rrathe Me Unicorn Per Vajza

  Rrathe me Unicorn per vajza, kaq i bukur dhe terheqes per vajzat tuaja te vogla vjen ne ngjyre lejla dhe te bardhe me detaje trendafilash e xixash ne pjesen e vesheve.Dhurata perfekte qe mund ti beni princeshes tuaj!

 • Avatar

  450.00 Lek

  Fashion Kids 13/01/2023 09:18:27

  Rrathe Koke Per Vajza

  Rrathe koke per vajza te vogla, kaq i bukur dhe i vecante vjen ne ngjyre te kuqe me nje fjongo.Perbehet prej materiali te bute teper cilesor i cili nuk i keput floket e vogelushes tuaj.

 • Avatar

  1,290.00 Lek

  Fashion Kids 13/01/2023 09:17:27

  Set Per Femije

  Set per femije me 3 pjese: kapuc + shall + doreza prej materiali te bute e te ngrohte.Zgjidhja perfekte per ti mbajtur ngrohte femijet tuaj ne ditet e ftohta te dimrit!

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Fashion Kids 13/01/2023 09:17:08

  Set Per Vajza

  Set per vajza kaq i bukur, perbehet nga 2 pjese: bluze me menge te gjata me Minnie Mouse + pantallona lekure.Bluza perbehet prej materiali te bute e te ngrohte ndersa pantallonat prej cope lekure te plote.E pershtatshme per femije te moshes 3-10 vjec. Te disponueshme ngjyrat si ne foto.Qe femija juaj te vishet bukur dhe me stil!

 • Avatar

  1,690.00 Lek

  Fashion Kids 27/12/2022 09:07:04

  Fustan Sportiv Per Vajza

  Fustan sportiv per vajza, kaq i bukur vjen ne ngjyre te kuqe, perbehet prej materiali pambuku te ngrohte, perfekt per tu veshur ne keto dite te ftohta dimri.E pershtatshme per femije te moshes 5-11vjec.Zgjidhni modelin tuaj te preferuar me Mickey Mouse ose te thjesht.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Fashion Kids 27/12/2022 09:06:42

  Fustan Per Vajza

  Fustan per vajza, kaq i bukur dhe i vecante perbehet prej materiali te trikotuar e te ngrohte teper cilesor.Perfekt per tu veshur gjate diteve te ftohta te festave te fundvitit.I disponueshem ne ngjyre te kuqe.Per moshen 1 deri ne 6 vjec.Dhurata perfekte qe mund ti beni te vogles tuaj!

 • Avatar

  1,890.00 Lek

  Fashion Kids 26/12/2022 06:13:01

  Fustan Festiv Per Vajza

  Fustan festiv per vajza, kaq i bukur dhe i vecante perbehet prej materiali te bute e te ngrohte teper cilesor.Perfekt per tu veshur gjate diteve te ftohta te festave te fundvitit.I disponueshem ne ngjyre te kuqe.Per moshen 3 deri ne 8 vjec.Dhurata perfekte qe mund ti beni te vogles tuaj!

 • Avatar

  1,790.00 Lek

  Fashion Kids 22/12/2022 11:07:41

  Kostum Per Djem

  Kostum sportiv per djem, perbehet nga 2 pjese: hoodie me spiderman + tuta te gjata.Vjen me nje dizajn qe femijet tuaj do e pelqejne shume. Material cilesor velvet.Per moshat nga 2-6 vjec.I disponueshem ne ngjyre gri te erret, blu, blu te erret dhe te kuqe.