Detaje

Fashion Kids

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  3,990.00 Lek

  Fashion Kids 21/11/2019 06:18:25

  Set Per Vajza

  Nje kombinim kaq i bukur per vogelushet tuaja qe pelqejne stilin, Me 3 pjese: Bluze + fund lekure + kapele pellushi, me dizanjo te vecante moderne, Per moshat: 3-12 vjec!

 • Avatar

  1,990.00 Lek 2,490.00

  Fashion Kids 21/11/2019 06:18:05

  Kostum Per Femije

  Kostum kaq i bukur per vogelushet e vegjel, Me 3 pjese: Bluze + tuta + kapuc, Me dizenjo te lezetshme me dre, Ideal per festat e fundivitit, Super material, Per moshat: 2-12 vjec!

 • Avatar

  1,990.00 Lek 2,490.00

  Fashion Kids 21/11/2019 06:17:55

  Kostum Per Femije

  Kostum kaq i bukur per vogelushet tuaja, Me 2 pjese: Fustan me pala+ kapuc, Me dizenjo te lezetshme me dre, Ideal per festat e fundivitit, Super material, Per moshat: 2-12 vjec!

 • Avatar

  1,790.00 Lek 1,990.00

  Fashion Kids 20/11/2019 08:00:35

  Pallto pellushi per vajza

  Pallto pellush kaq e bukur per te voglat tuaja, Prej pellushi te bute edhe nga brenda per ti mbajtur ngrohte, Me kapuc me veshe, Ne ngjyrat: roze dhe e zeze, per moshat: 1-4 vjec!

 • Avatar

  1,890.00 Lek

  Fashion Kids 13/11/2019 07:00:08

  Pallto Per Vajza

  Pallto kaq e bukur per te voglat tuaja, Me qafe dhe dizenjo kaq te lezetshme, Material pellushi i bute, Ne ngjyrat:e kuqe dhe e bardhe, Per moshat: 1-4 vjec!

 • Avatar

  1,890.00 Lek

  Fashion Kids 13/11/2019 07:00:06

  Kostum Per Femije

  Kostum kaq i bukur per vogelushet tuaj, Me 2 pjese: Bluze me kapuc + tuta, Me dizanj modern, Ne ngjyrat: i zi dhe i kuq, Per moshat: 3-7 vjec!

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Fashion Kids 13/11/2019 07:00:04

  Jelek Per Vajza

  Jelek kaq i bukur per te voglat tuaja, Materiali nga jashte prej pellushi te bute, ne ngjyra te ndryshme, Per moshat: 4-14 vjec!

 • Avatar

  1,790.00 Lek

  Fashion Kids 01/11/2019 08:31:27

  Bluze Per Femije

  Bluze per femije, me dizanj kaq te bukur modern, Material i ngrohte, ne ngjyrat: e verdhe limoni, e kuqe dhe blu, Per moshat: 3-8 vjec!

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Fashion Kids 01/11/2019 08:31:06

  Xhup Per Femije

  Xhup per femije, me kapuc dhe dizenjo te bukur, materia i plote per ti mbajtur ngrohte, Ne ngjyrat: i kuq, i zi dhe portokalli, Per moshat: 1-5 vjec!

 • Avatar

  3,490.00 Lek

  Fashion Kids 01/11/2019 08:30:24

  Xhup Per Vajza

  Xhup per vajza, me kapuc me pellush pink dhe dizanj modern, material i plote per ti mbajtur ngrohte, Ne ngjyrat: jeshile ushtarake, roze dhe blu, Per moshat: 3-12 vjec!