Detaje

Beauty Face

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  1,990.00 Lek 2,490.00

  Beauty Face 12/10/2022 09:15:19

  Jastek Masazhues

  Jastek masazhues, me dizanj te vecante paisur me 8 koka masazhuese 3D te cilat ofrojne terapi qetesuese magnetike, Efekt te kendshem ne trup qeteson dhe relakson muskujt e lodhur, largon tensionin dhe stresin, Me funksion të kontrolluar të ngrohjes me infra të kuqe, për të prodhuar efektin e nxehtësisë, Lejon masazhimin e qafës, pjesën e poshtme dhe të sipërme të shpinës, shpatullën, lumbaren, belin, këmbën, krahet etj. Përshtatet në mënyrë të përkryer pas kontureve, Mund ta perdori kudo qe jeni ne momentin qe ndiheni te lodhur dhe frustruar si: shtepi, makine apo zyra. Eleminon tersisht lodhjen dhe permireson qarkullimin e gjakut, Fikje automatike, Rekomandohet të përdorni: 5-15 minuta, Gjatësia e kabllit të ngarkuesit: 1m, Fuqia : 20 W.

 • Avatar

  2,790.00 Lek

  Beauty Face 15/09/2022 09:43:59

  Tharese Flokesh Saeday

  Tharese flokesh Saeday Modeli: SD-3667A, vjen me nje mbajtese muri kaq te vecante me dizajn moden qe pershtatet me cdo ambient dhe gjen perdorim kudo ne shtepi apo hotele te ndryshme etj.I than floket dhe kujdeset per to fale duke i bere te bute si mendafshi dhe ju jep shkelqim fale joneve negative qe i mbron nga nxehtesia.Gjithashtu mund te karikoje cdo pajisje elektrike e cila ka fishe USB nepermjet dy portave te karikimit USB.Fuqia: 1600W Gjatesia e kabllit: 1.6m Permasat:24 x 17.5 x 16cm

 • Avatar

  1,790.00 Lek

  Beauty Face 09/09/2022 05:59:27

  Pajisje Per Kallot

  Pajisje per kallot Surker Modeli:SK-519, perfekte per te larguar lekuren e vdekur dhe te thate nga kembet tuaja.Vjen me dy rryla te rrotullueshem 360 grade te cilet e lemojne dhe e masazhojne lekuren tuaj duke mos e vrare ate. Me ekran Led dhe te papershkueshem nga uji.Teper e lehte per tu pastruar.Koha e punes: rreth 120 minuta Bateri litiumi e rikarikueshme: 1200mAh

 • Avatar

  1,790.00 Lek

  Beauty Face 09/09/2022 05:59:20

  Pajisje Per Kallot

  Pajisje per kallot e kembeve Surker Modeli: SK-516, perfekte per te larguar lekuren e vdekur dhe te thate nga kembet tuaja.Me rrul te rrotullueshem 360 grade i cili e lemon dhe e masazhon lekuren tuaj duke mos e vrare ate. Me ekran Led dhe e papershkueshme nga uji.Teper e lehte per tu pastruar.

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Beauty Face 09/09/2022 05:58:45

  Depilator Me Pe Lexical

  Depilator me pe Lexical Modeli: LHR-5401, kaq praktik per heqjen e qimeve dhe pushit te imet ne fytyre apo trup.Vjen me bateri te rikarikueshme. Tensioni: 220-240V Frekuenca: 50-60Hz Fuqia: 3W Koha e punes:1 ore Koha e karikimit: 8 ore

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Beauty Face 01/09/2022 06:48:34

  Furre Per Thonjte

  Furre per tharjen e xhelit te thonjeve me 4 llamba UV JH-818 Per perdorim vetjak ose ne sallone Me buton on/off dhe funksion timer 120 sekonda. Fuqia 36 W, 220-240 V/50 Hz Per thonj te bukur ne cdo kohe Teper praktike dhe e thjeshte ne perdorim.

 • Avatar

  5,990.00 Lek

  Beauty Face 25/08/2022 09:23:03

  Pajisje Bukurie Multifunksionale Me Frekuencë Të Lartë

  Pajisje per fytyren me drite Led.Vjen me shtate drita Led te ndryshme per ju, parandalon rrudhat, humbjen e lageshtise se lekures dhe e ben ate me te shendetshme dhe te lemuar.I jep ngjyre lekures tuaj dhe e riparon thelle.Teper i lehte per tu perdorur me ane te telekomandes

 • Avatar

  490.00 Lek

  Beauty Face 12/08/2022 04:02:40

  Lipstick per femra

  Lipstick per femra; Buzekuq per femra me 5 nuanca te ndryshme mat; Me nje teksture te bute dhe kremoze qe i mban buzet e buta dhe te hidratuara; Ngjyra lehtesisht te kombinueshme qe nderrohen lehtesisht, mjafton t'i rreshqisni nga lart per te zgjedhur nuancen qe ju duhet; E disponueshme ne dy modele me tonalitete te ndryshme.

 • Avatar

  2,190.00 Lek 2,990.00

  Beauty Face 16/07/2022 09:57:50

  Depilator Brown 3 ne 1

  Depilator per femra Gemei Brown 3 ne 1 Modeli: BR-3026, largon qimet lehtesisht ne vetem pak minuta, E pershtatshme per cdo pjese te trupit, Punon me nje sistem prej 20 piskatoresh per te kapur edhe qimet me te imeta, Me 2 nivele shpejtesie, Ne paketim vjen se bashku me 2 koka shtese: koken mbrojese dhe koken per per depilim me prerje se bashku me furcen e pastrimit dhe karikuesin.

 • Avatar

  890.00 Lek

  Beauty Face 07/07/2022 04:00:16

  Set Furcash Per Qerpike

  Set furcash per qerpike / vetulla i perbere nga 50 cope. Furcat mund te perdoret per te vendosur rimel ne qerpiket tuaj por jo vetem kaq, ato mund te perdoren gjithashtu per te aplikuar vajra te ndryshem ne qerpipe ose ne vetullat tuaja. Nje set mjaft i domosdoshem per kutine tuaj te makeup-it ose sallonin tuaj estetik. Furcat vijne ne ngjyra te ndryshme si: te kuqe, lejla, roze, bojeqell, te verdhe etj. Gjatesia: 10 cm.