Detaje

Beauty Face

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  590.00 Lek 990.00

  Beauty Face 17/02/2024 03:22:47

  Raft Organizimi

  Raft organizimi, kaqi bukur dhe i vecante, vjen me nje dizajn elegant e modern ne ngjyre te bardhe, perfekt per te organizuar aksesore te ndryshem te tualetit apo kuzhines tuaj.Montohet lehtesisht, mjafton te vendosni ngjiteset qe vijne ne paketim ne pjesen e pasme te raftit dhe ta fiksoni ne zonen ku deshironi ta ngjisni.Permasat: 14.5 x 13.5 x 33cm

 • Avatar

  990.00 Lek 1,990.00

  Beauty Face 15/02/2024 05:59:14

  Masazhues elektrik

  Masazhues elektrik. Masazh me goditje të fuqishme për lehtësim efektiv nga dhimbjet e qafës dhe shpatullave. Ofron lehtësim të thellë të indeve. Lehtëson muskujt tuaj të ngurtë për të përmirësuar qarkullimin. Masazh auto-ritmik i para-programuar në nivele të ndryshme intensiteti që i përshtaten nevojave tuaja. Lehtësim i synuar për dhimbjet dhe tendosjet e muskujve rreth qafës, shpatullave, barkut, belit, kofshëve, ijeve dhe pjesës së poshtme të shpinës. Dizajn portativ dhe mund te kontrollohet me ane te pultit. Mund t'a perdorni kudo qe ndodheni: pune, shtepi apo makine. Me mbrojtje termike cka e ben teper te sigurt ne perdorim.

 • Avatar

  990.00 Lek 1,990.00

  Beauty Face 02/09/2023 02:52:15

  Depilator Me Pe

  Depilator me pe Browns, Ideal per te gjitha femrat qe kane probleme me pushin dhe qimet e padeshiruar ne fytyre, Mjaft prakik dhe efektiv, i lehte per tu perdorur. Ne paketim vjen se bashku me fishen e karikimit.

 • Avatar

  990.00 Lek

  Beauty Face 19/08/2023 02:29:53

  Shampo Per Floke Te Zeza

  Black Hair Shampoo është një lloj shampo që mund të lyejë flokët në të zeza për 5 minuta dhe të projektuara posaçërisht për të bërë flokët tuaj të zi, Nuk permban perberje toksike, Gjithashtu ushqen, mbron dhe riparon flokun e demtuar, E pershtashme per perdorim si nga meshkujt ashtu edhe nga femrat

 • Avatar

  2,990.00 Lek

  Beauty Face 16/08/2023 06:19:40

  Pastrues Kallosh Elektrik

  Pastrues per kallot e kembeve Kodi: TL-DS01, Ben te mundur largimin e tyre fale kokes qe rrotullohet me shpejtesi: 500 RPM, Me shumë fuqi, eliminon butësisht dhe në mënyrë efektive lekuren e thate te këmbëve në pak sekonda. Nuk shkakton asnje dhimbje, Ndertuar nga material alumin me nje dizanj praktik ne doren tuaj, Fuqia: 12 W, Mund te rregulloni shpejtesi sipas deshires, Vjen se bashku me karikuesin ne paketim.

 • Avatar

  990.00 Lek

  Beauty Face 05/08/2023 02:03:57

  Pastrues Per Kembet

  Zgjidhja juaj për pedikyr në shtëpi: ky mjet bën gjithçka që ju nevojitet: heq dhe zbut lëkurën e thatë, të ashpër dhe të kallëzuar në këmbëve. Pedi përfshin 2 koka ruli: një rul të mirë për lustrim dhe mirëmbajtje të përditshme dhe një rul të trashë për zbutjen e kallove kokëforte dhe lëkurës së vdekur. Pedi Flawless vjen me 1 dorezë, 2 koka rul dhe një kordon karikimi USB që punon me çdo përshtatës muri. Rezistent ndaj ujit. Pedi ka dy nivele shpejtësie. E lehtë për t’u përdorur në të dy këmbët, per ne thembra, gishtërinj, ose anesore. Dizajn ergonomik.

 • Avatar

  990.00 Lek

  Beauty Face 17/04/2023 10:45:43

  Pajisje Per Pete 2 Ne 1

  Pajisje per hapjen e peteve 2 ne 1, perfekte per te hapur ne te pete dhe per tju dhene forme te vecante empanadave tuaja spanjolle apo makaronave tuaja.Vjen me nje dizajn me doreze ergonomike e cila eshte e lehte per tu ulur dhe nuk vret duart.Mjafton te vendosni sasine e brumit qe doni te hapni dhe te ulni dorezen.Pasi te keni hap petet vendosni mbushjen dhe jepuni forme teper lehtesisht.Permasat: 27.5 x 23 cm

 • Avatar

  990.00 Lek

  Beauty Face 17/04/2023 10:45:35

  Pajisje Per Mbushje Petash

  Pajisje per mbushje petash, perfekte per te realizuar mbushjen e dy petave njekohesisht per ushqime te ndryshme spanjolle apo per gatimin e makaronave tuaja te preferuara.Mjafton te vendosni petat ne vendin e posacem, te vendosni mbushjen dhe te ulni poshte dorezen e pajisjes.Permasat: 20x12x17cm

 • Avatar

  990.00 Lek

  Beauty Face 17/04/2023 10:45:32

  Llambe Kunder Mushkonjave

  Llambe kunder mushkonjave, kaq e vecante e cila pervecse ndricon ambientin tuaj mundeson dhe eleminimin e mushkonjave njekohesisht gjate kohes qe qendron ndezur duke kursyer gjithashtu energjine elektrike. Ne brendesi te saj vjen me drite blu UV te projektuar per te terhequr mushkonjat apo insektet e ndryshme.Per shkak te amperazhit te saj te ulet eshte e sigurt per njerezit, pa kimikate, sperkatje apo tym.Ka dy modalitete funksionimi: drite Led te ndezur dhe driten e mushkonjave UV po ashtu, drite Led te fikur dhe driten e mushkonjave UV ndezur. Perfekte per te ndricuar ne ambientet e brendshme apo te jashtme te shtepise si oborre, veranda, ballkone etj.Mund te pastrohet lehtesisht me furce.Fuqia: 60W Drita: 600 Lumens

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Beauty Face 17/04/2023 10:45:22

  Organizuese Furcash

  Organizuese furcash, perfekte per te mbajtur te organizuara furcat tuaja te makeupit ne menyre te rregullt dhe aksesore te tjere per makeupin tuaj.Perbehet prej materiali najloni me cilësi te larte, te qendrueshem dhe rezistent ndaj ujit.Pastrohet lehtesisht.Dhurata perfekte qe mund ti beni vetes apo njerezve tuaj te afert.Permasat: 22 x 19 x 9 x 23 cm (Hapur) Permasat: 7 x 10.5 x 23 cm (Mbyllur)