Detaje

Beauty Face

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  990.00 Lek

  Beauty Face 21/05/2020 06:38:56

  Paisje Avulli Per Fytyren

  Paisje avulli per fytyren, me nje dizanj praktik te vogel per ta marr kudo me vete, thjesht e mbushni me uje dhe double klikoni butoni, ajo do nxjerr ujin ne forme avulli me grimca nanometer qe perthithen me shpejt nga lekura, ideale per ta perdorur ne cdo kohe kur fytyra juaj ka nevoje per nje hidratim te shpejte, ne kete menyre ajo do jete e qetesuar dhe lekura juaj elastike, e shendetshme dhe e fresket. Perfekte edhe per te fiksuar makeup-in, kapaciteti i depozites se ujit: 20 ml. E pershtatshme per te gjitha llojet e lekures.

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Beauty Face 20/05/2020 08:34:24

  Makine Qethese

  Makine qethese per meshkuj Dingling Modeli: RF-609, Dizanj praktik qe pershtatet lehte ne doren dhe konturet e fytyres suaj, Tehe te mprehta dizenjuar per precizion te larte, Paisur me 4 krehra me gjatesi prerje te ndryshme, Shpejtesi e larte, Paisur me furcen e pastrimit dhe karikuesin ne paketim, Fuqia: 3 W.

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Beauty Face 20/05/2020 08:34:19

  Makine Qethese

  Makine qethese per meshkuj Dingling Modeli; RF-609C, Dizanj praktik qe pershtatet lehte ne doren dhe konturet e fytyres suaj, Tehe te mprehta dizenjuar per precizion te larte, Perfeormance e larte ne prerje, Paisur me krehra me gjatesi prerje te ndryshme, Shpejtesi e larte, Vjen me furcen e pastrimit dhe karikuesin ne paketim, Fuqia: 3 W.

 • Avatar

  1,690.00 Lek

  Beauty Face 20/05/2020 08:34:12

  Makine Qethese

  Makine qethese per meshkuj Dingling Modeli: RF-607, Dizanj praktik qe pershtatet lehte ne doren dhe konturet e fytyres suaj, Tehe te mprehta dizenjuar per precizion dhe shpejtesi te larte, Gjeresi prerje: 35 mm, Gjatesi prerje te ndryshme ne nivele te rregullueshme sipas deshires, Funksionon me karikim, Koha e operimit: 45 minuta, Fuqia: 3 W. Vjen me aksesoret perkates ne paketim.

 • Avatar

  1,290.00 Lek

  Beauty Face 19/05/2020 07:50:26

  Llambe Ndricuese

  Llambe e vecante ndricuese, me nje dizanj te bukur slim, me drita LED e projektuar posaçërisht për të simuluar rrezet natyrore te diellit, Ideale per ta vendosur mbi pasqyre apo kudo tjeter ne menyre qe te mund te shihni me qarte, perfekte per perdorim nga femrat gjate procesit te makeupit, me nivele te rregulueshme intenisteti te drites, ngjitje e lehte me vakum, Kompakte për të marrë atë kudo që ju dëshironi.

 • Avatar

  1,000.00 Lek

  Beauty Face 17/05/2020 05:31:44

  Makine Qethese Geemy

  Makine qethese per meshkuj Geemy Modeli: GM-6028, me nje dizanj modern per nje rruajtje perfekte, me tehe te mprehta prej celiku te cilesise se larte, pershtatet ne menyre te perkryer me konturet e fytyres, me 1 nivel shpejtesie te larte dhe indikator drite qe tregon per karikimin, me 3 krehera me gjatesi te ndryshme prerje 3, 6, dhe 9 mm, bateria reziston per deri ne 40 minuta pas karikimit te plote, ne paketim vjen se bashku me karikuesin dhe furcen e pastrimit.

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Beauty Face 14/05/2020 10:30:59

  Depilator 4 ne 1 Geemy

  Depilator per femra 4 ne 1 Geemy Modeli: GM7006, Nje paisje ideale per kujdesin femeror, Paisur me 4 koka te ndryshme: 1 per depilim me shkulje, nje koke per depilim me prerje, 1 per heqjen e kallove te kembeve dhe nje polisher per thonjte, per cdo zone te trupit, Pershtatet me konturet dhe nuk irriton lekuren tuaj, Motor i fuqishem: 3W, Funksionon me bateri te rikuarikueshme, Koha e operimit; 45 minuta. Vjen se bashku edhe me furcen e pastrimit ne paketim.

 • Avatar

  1,490.00 Lek 1,990.00

  Beauty Face 14/05/2020 10:13:31

  Pastrues Fytyre Me Vakum

  Derma Suction eshte paisja qe ju duhet per kujdesin e fytyres suaj, Me ane te teknologjise me fuqi te larte thithese ajo ben pastrimin e thelle dhe te plote te lekures suaj, Ndihmon ne qarkullimin e gjakut dhe heqjen e lekures se vdekur, hap poret, eleminon pikat e zeza dhe te gjitha papasteritie fale 4 kokave te saj te nderrueshme, Nuk shkakton aspak dhimbje dhe shmang dëmtimin e indeve delikate të fytyrës, Ka një dizajn profesional të papërshkueshëm nga uji dhe eshte kaq e lehte edhe per tu pastruar, Funksionon me bateri, Mund ta merrni kudo me vete edhe ne udhetimet tuaja, Per nje fytyre te paster qe shkelqen!

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Beauty Face 13/05/2020 09:30:14

  Makine Qethese Geemy

  Makine qethese per meshkuj Geemy Modeli: GM-657, me nje dizanj modern per nje rruajtje perfekte, me tehe te mprehta prej celiku te cilesise se larte, pershtatet ne menyre te perkryer me konturet e fytyres, me 1 nivel shpejtesie te larte dhe indikator drite qe tregon per karikimin, karikohet per 60 minuta dhe bateria reziston per deri 8 ore, ne paketim vjen se bashku me karikuesin.

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Beauty Face 13/05/2020 09:30:10

  Makine Qethese Per Meshkuj

  Makine qethese per meshkuj Cronier, per rruajtje profesionale, me nje dizanj te vecante me tehe te mprehta prej celiku te cilesise se larte, pershtatet ne menyre te perkryer me konturet tuaja, me prerje prej 0,1 mm, kapacitet i baterise: 900 mAh, Fuqia: 15 W.